Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A raktári-adminisztratív...

A raktári-adminisztratív munka miből áll és mit kell érteni tudni hozzá vajon!?

Figyelt kérdés
csak valahol láttam ilyen állást de részletes leírást ,hogy milyen informatikai,számítógépes,computeres tudás kell hozzá azt nem írták le az álláshirdetésben.

#raktari-adminisztrator.
2016. máj. 9. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Minimum haladó szintű word, excel, access, windows tudás, aztán ezeken felül még akár esetleg konkrét spéci rendszerirányítási szoftverek is.
2016. máj. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Aha értem köszönöm a feltett kérdésemre a válasz adását.


És akkor-alaptudás nem is elég ennek a munkakörnek a betöltéséhez!?:-O

2016. máj. 9. 15:40
 3/4 anonim ***** válasza:

Alaptudás is elég lehet, ha gyorsan tanulsz.

Miből áll? Bejövő megrendelések fölvitele a rendszerbe, lista nyomtatása a raktárosoknak, ami alapján összeszedik a cuccot, szállítólevél és számla készítése, megrendelések továbbítása fuvarszervező felé, leltárívek nyomtatása, jelentések készítése (pl. forgalmi jelentés). Ehhez szükség lehet arra, hogy excelben mondjuk szűrések, sorba rendezések, részösszegek, cellában két szám összeadása, szorzása és hasonlók menjenek.

2016. máj. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na akkor én ehhez véglegesen nagy dupla 0-a vagyok és tömény szerencsétlenség is egyben.
2016. máj. 9. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!