Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Operettbe bőrönddel?

Tau kérdése:

Operettbe bőrönddel?

Figyelt kérdés
Nos, az lenne a kérdésem, hogy most szombaton megyek az operettszínházba Budapesten. Viszont csak az előadás után találkozom a barátnőmmel, akinél a hétvégét töltöm, szóval bőrönd lesz nálam. Szerintetek le tudom rakni a portára vagy ilyesmi? Mert a ruhatárba nem tenném be, az előadás után sietnem kéne, mert 7-kor kezdődik a következő előadásom a Karinthyben. Szerintetek?

2016. máj. 9. 23:40
 1/3 anonim ***** válasza:

A Budapesti Operettszínház Magyarország legelőkelőbb és legszínvonalasabb teátruma. Öltönyben illik menni férfiaknak, nőknek pedig kosztümben vagy legalább egy szép blúzban. Nekem eszembe se jutna oda, nem hogy bőrönddel, még egy oldaltáskával sem belépni. Én mindig üres kézzel megyek oda. A zakóm zsebébe beleteszem a készpénzemet, a színházjegyemet, négy-öt darab papír zsebkendőt és az igazolványaimat. Meg persze a mobiltelefonomat, melyet az előadás alatt természetesen kikapcsolva tartok. Még pénztárcát sem viszek magammal, mert csak megtömném vele a zsebemet. Szóval nekem soha semmi sincs a kezemben, csak a belépőjegyem.


Minek után mindig a középpáholyban ülök, mert én csak oda vagyok hajlandó jegyet venni, nekünk a páholyban van külön fogas a kabátoknak. Szerintem ne vigyél magaddal bőröndöt. Nagyon nagy szégyen lenne.


Egyébként mit nézel meg az Operettszínházban? És hol fogsz ülni? :)

2016. máj. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Volta már az Operettben, ami azt illeti többször is, és ami azt illeti, engem az is zavar, ha valaki farmerben megy. Rémesen illetlen. Én mindig alkalmi ruhában megyek :) Szóval részemről is elég kínos ez a bőrönd ügy... Csak kényszermegoldást kellett találnom, ami azóta meg is lett: csomagmegőrző.


Amúgy a Marie Antoinettet nézem és első sorból. :)

2016. máj. 13. 01:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Jó szórakozást! :))
2016. máj. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!