Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Elindul a repülő a bőrönddel?

Elindul a repülő a bőrönddel?

Figyelt kérdés
Ha az utas a tranzitban van, a bőröndje már a repülőn, de nem száll fel a gépre? Vagy kikereseik a bőröndjét, és leveszik a gépről?

2015. dec. 11. 09:27
 1/5 anonim ***** válasza:
68%

Nem indul el.

És az utaslista alapján az utast is keresik. Szóval olyan nem igazán van, hogy az utas ottmarad. Max. ha direkt nem akar felszállni és elbújik :)

2015. dec. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát pont most történt ez meg a barátnőmmel, meg annak a barátnőjével, tegnap Berlinben, hogy a tranzitban vásárolgattak a Duty Free-ben meg cigizgettek, és háromszor is bemondták a nevüket, de nem figyeltek fel rá (jó, mondjuk az egyiknek koreai neve van, a másiknak meg magyar, úgyhogy a hangosbemondóban a kiejtés alapján lehet, hogy nem ismertek rá magukra). És most nem tudják, hogy hol a bőrönd, azt mondták nekik, menjenek haza, majd előkerül később.
2015. dec. 11. 09:41
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem szokták a bőröndöt elvinni, mert hogy az biztonsági kockázatot jelent.

Nekem olyan volt, hogy eltűnt a bőröndöm, kaptam róla jegyzőkönyvet, hazamentem és másnap házhoz szállították, amikor megtalálták.

2015. dec. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Majd megkapják. Szerintem nem vitték el amúgy a géppel, hanem leszedték.
2015. dec. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lockerbie óta nincs az a légitársaság, amely úgy indulna el, hogy a feladott bőrönd utasa ne lenne a gépen.


Valószínűleg meg fogod találni a bőröndöket valamely lost and found részlegben. De valószínűnek tartom, hogy az utasra fognak terhelni minden jogos kiadásukat. És jól teszik.

2015. dec. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!