Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az miért van, hogyha energiait...

Az miért van, hogyha energiaitallal kezdem a napot, hogy 20 perc múlva szinte a fejem leesik és olyan érzés fog el, hogy "elegem van már a k-rvaéletből is"?

Figyelt kérdés

2016. máj. 10. 10:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát ne kezd azzal a napot s kész.

Először reggelizz normálisan s csak dél fele igyál ilyet de csak ha fáradt vagy. Én multivitaminosat szoktam inni, de nem mindennap. Csak ha nagyon fáradt vagyok akkor iszom.

Egyébként az ilyen italok tele vannak B-vitaminokkal-

ha B-vit hiányod van sokszor van úgy h a hírtelen lökettől gyorsabban távozik a szervezetedből s rosszkedvű s ingerlékeny lehetsz. Lassan szívódó B -vitamint szedjél rendszeresen!

Na meg régebben utánna jártam az energitalok hatásáról.Sok sportoló beleremeg a sok energiaitolazgatástól s csak hátrányukra válik.

ha rendszeresen iszol energiaitalt vagy kávét akkor a szervezeted hozzá szokik s nem hat már. ha kéthétig mindennap kávézok akkor már csak elalszok tőle. ezért mindíg mást vetek be: élénkít a zöldtea,kakaó, étcsoki.

2016. máj. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!