Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek idővel elmúlik a...

Szerintetek idővel elmúlik a folyamatos rettegés?

Figyelt kérdés
Kb 1 hónapja iskolát váltottam! A stressz miatt,borzalmas éveket éltem át.A suliba ahova járok alternatív.Sokkal jobb mint az állami,csak egy baj van.... a család/ ismerősök nem támogatnak engem ,szerintük nem jó döntés volt átmenni máshová.Anyukám azt gondolja hogy nem tanulok semmit! Pedig ez nem így van ....azt hiszi ugyan úgy stresszelek. Szerintetek hogyan bizonyítsam be neki hogy nincs így? Waldorfba járok ,tehát nem kapunk jegyet! Felszabadúltabbnak érzem magam(nem emiatt) ,de még nem teljesen tűnt el az önsanyargató enyhén depressziós lány ! Ha valami nem sikerűl nagyon dühös leszek ,volt már rá példa hogy megpofoztam magam (nem vagyok idegbeteg!!!!! Szerintetek a stressz /félelem idővel múlik el? Tudom ,hogy a stressz néha jól jön+sose tudod teljesen "elmulasztani" viszont én már a borzalmas kategóriába tartoztam. Még általános iskolába járok Waldorf gimibe szeretnék tovább menni! De félek hogy a szüleim nem engednék...pedig azóta jobban érzem magam és nem sírok annyit mint annó.Jártam pszichológushoz is... csak normális válaszokat!:) Köszönöm
2016. máj. 10. 20:08
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!