Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 1 éves évfordulóra fiúnak...

1 éves évfordulóra fiúnak mivel tudok kedveskedni? Többi lent

Figyelt kérdés

Barátomnak igazából hobbija nincs.. képes párnát már kapott, felsőt is csináltattam már neki, közös képeket is szedtem neki össze külön képkeretbe.., valami maradandót szeretnék. Tehát nem egy vacsi vagy mozi.. Sütni, főzni már sok mindent csináltam neki, tehát az meg már majdnem olyan snassz lenne.. valami ötlet esetleg?

Normális válaszokat köszönöm!

18/L



2016. máj. 10. 22:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Az az igazság hogy ha nem tudod mit ajándékozz neki, akkor még nem ismered eléggé.
2016. máj. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Nem biztos, hogy nem ismeri, csak nincs különösebb olyan dolog, amiért nagyon oda van, az alap egyszerű dolgoknál meg azért most többet szeretne adni gondolom. Pasi vagyok és én is így vagyok a barátnőmmel, hogy megkap szinte mindent, tudom, hogy mit szeret, de nagyobb eseményeknél én is kétségbeesek, hogy mit, hogy ne ugyanaz legyen mint egy átlagos névnap vagy szülinapnál..

1 évre egyébként ha nagyon maradandót akarsz, mivel párnákat ilyeneket már vettél nem biztos, hogy tárgyban kell gondolkodni (bár lehet még talán ékszer ha hord, vagy óra), de a legjonb szerintem ami emlékezetes, például utazás, elmenni valahova ahova szeretne vagy tetszene neki, esetleg wellness hétvége..

De egyébként egy vacsi otthon gyertyákkal valami irtó szexi cuccban hosszabb előjátékkal szerintem az is tökéletes! :))

2016. máj. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Párna, közös kép meg hasonló marhaságok után esetleg próbálkozz valami olyannal, amire nem csak kényszerből mondja, hogy jaj de tetszik.


Ezek csupa csajos dolgok, amiket te szeretnél tőle kapni, próbálj kicsit az ő fejével gondolkodni.


Nem ismerem, nem tudok tanácsot adni, de azt nem hiszem el, hogy egy felnőtt(?) férfinak(?) ne legyen valami hobbija, valami, amit szeret csinálni szabadidejében.


Gravírozott öngyújtó, egyedi cimkés pálinka, gondolkozz kicsit.

2016. máj. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 TappancsMancs ***** válasza:
Csatlakozom az előző válaszolóhoz. Én is kaptam szív alakú párnát F létemre de hadd ne mondjam mennyire "örültem" neki. Mond jóra pár szót. Adunk tippeket.
2016. máj. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Gravírozott öngyújtója is van már.. Pálinkás ötlet is volt már :/

Nagyon sokat dolgozik, ha otthon van otthon dolgozik.. Tényleg nincs hobbija! Az autókat még el-elnézegeti de nincs belebolondulva azokba sem.

2016. máj. 11. 15:32
 6/10 TappancsMancs ***** válasza:

Nem kell hobbija legyen az érdeklődése mi, mik érdeklik? A dolgaihoz is vehetsz valamit, tok, tartó, kiegészítő. Ha nincs pendrive-ja azt is jó, hasznos is. Vagy ha van valamije amit régi és vagy vacakabb azt is vehetsz. Csak ne legyen direkt régi kedvelt dolga.


Addig nézegess itt is:


[link]

2016. máj. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) végül egy albumba levezettem idörendi sorrendben, hogy honnan hová jutottunk képekkel, beszélgetésekkel:)
2016. máj. 13. 06:47
 8/10 anonim ***** válasza:
Csajos, édi-bédi, cuki. Kimondottan szupcsi egy 18-20 éves fiúnak/férfinak. Tudom, tudom, örült neki nagyon. Hát hogyne. :)
2016. máj. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem, hogy te minek örültél volna? (Semmi rosszindulat, csupán kíváncsiság)
2016. máj. 14. 21:46
 10/10 TappancsMancs ***** válasza:
Ilyen cukiságoknak úgy örül egy férfi mint gy nő egy villáskulcs készletnek.
2016. máj. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!