Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van valami olyasfajta "fegyver...

Van valami olyasfajta "fegyver" ami hidronaulikával működik?

Figyelt kérdés
Itt gondolok arra mint egy bot ami ugyan kitudna nyílni, hasonlót mint mondjuk a Star Wars-ban volt a 2 ágú fénykard.Nem tudom hogy a Vipera az ide sorolható e de az nem annyira jöhetne szóba mert azzal csak a macera van tudtommal illegális meg kell hozzá fegyver viselési vagy mi azóta nem tudom hogy változtattak volna rajta mondjuk nekem úgy is csak önvédelemre kéne zűrös egy környéken lakok.És mondjuk nem is 1 ember ellen akarom használni hanem ezek ellen a fekete jószágok ellen akik csoportokban járnak kiskésekkel.Vagy ha valahol lehet ilyet kérésre csináltatni az is csak legyen hogy könnyen tárolható legyen és viszonylag hosszú.

#fegyver #bot #vipera #hidronaulikus
2016. máj. 10. 23:21
 1/2 gnoomage ***** válasza:
Ezzel az a gond, hogy nem sokáig bírná a hidraulika vagy gyenge-lassú lenne, ha alapból lehetséges valahogy megcsinálni... Szerintem vipera vagy gáz-spray lenne jó neked, bár a viperát rejtegetni kéne...
2016. máj. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát ez az a viperára kitértem a gáz spray meg lehet megoldás de...nem hosszú távon, ez nem ijesztene el senkit ellenben ha valakit meg gyepálnának valami ilyesmivel szerintem az a környékre nem tenné be többé a lábát.
2016. máj. 11. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!