Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A fogyatékosokat mér nézik le?

A fogyatékosokat mér nézik le?

Figyelt kérdés
2016. máj. 11. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem nézek le senkit, amíg nem bánt engem vagy mást.
2016. máj. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mér?

Mer!

Amiér' azokat is, akik 15 év alatt nem tudtak megtanulni magyarul.

2016. máj. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A tudàs hatalom és aki kevesebbet tud szinte majdnem mindenben alàrendelődik,szitukban,tàrsalgàsban,vlmely ügy elintézésében.Pl ma időpontot kértem és nem tudtam rendesen felelni az ügyintéző kérdésére csak annyit mondtam h.nem emlékszem még vlmit kérdezett és arra se erre elkezdett velem undokul beszélni félig ordibàlt is.Megértem h fàradtak de azér kedvesebbek is lehetnének. :(
2016. máj. 11. 16:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert az ember a leggonoszabb állatfaj. A magyarok meg nem a kulturáltságukról, a más emberek iránti toleranciájáról voltak híresek sosem. Nagyképű (a semmire, mert a történelem során folyton kikaptak mindenkitől), öntelt, bunkó, tirpák nép. Szerencse hogy én félig szlovák vagyok, de inkább egészen az. Sokkal inkább érzem magam szlováknak mint magyarnak.
2017. febr. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!