Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kiránduláson esténként beszedi...

Nevem Panni kérdése:

Kiránduláson esténként beszedik a telefont. Hogy tudnám elérni, hogy ne adjam be?

Figyelt kérdés
Osztálykiránduláson be fogják szedni a telefont, pedig nem vagyunk alsósak. És nem is ötödikesek vagy ilyesmi. Nem vagyunk kicsik, mégis be akarják szedni, viszont én nem akarom. Arra gondoltam veszek egy ilyen puha anyag tokot amibe csak be kell bújtatni, kitömöm kis kővel, hogy legyen súlya, meg rakok bele zsepit. Gondolkoztam azon is, hogy viszek egy másik telefont is, viszont anyu használja azt ami szóba jöhetne, így lövésem sincs mit tegyek. Ha van valami ötletetek, szívesen meghallgatnám (olvasnám). Előre is köszönöm a segítséget!

2016. máj. 14. 18:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%

1: Mondd, hogy nincs.

2: Kérj kölcsön valakitől egy ősrégi, akár már működésképtelen telefont.

3: Mondd, hogy nem adod oda, mi lesz, megvernek? Vagy nem engednek be a szállásra?

4: Kezdj el papolni a személyiségi jogaidról, hogy a telefonodon személyes adatok vannak, ahhoz nincs joga másnak hozzányúlni. Esetleg kérdezd meg, hoyg a tanár úr/nő pedofil-e és meztelen képeket keresgél-e a diákok telefonján?

2016. máj. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%

Jaj, nálunk is anno ez volt, még nyolcadikban is, pedig akkor kezdtek csak megjelenni az első Androidos telefonok, szóval még rég nem tartottunk ott, mint most, hogy bármit csinálhatsz rajtuk, mégis be kellett adni.

Szerintem kérj kölcsön egy ismerőstől nem használt érintőképernyős telefont (a tanárok úgysem hinnék el, ha beadnál egy nyomógombosat), és meg van oldva. Vagy valami kartonnal tömd ki a tokot, de ne kaviccsal, mert az kidomborodna.

2016. máj. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, bár az első válaszoló kicsit "lehetetlent" mondott. Nem vennék be és nem engednék meg. Szóval szerintem marad a kitöméses. Tavaly barátnőm ezt csinálta, neki bevált.
2016. máj. 14. 21:00
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem vegyél interneten egy működésképtelen okostelefont. Kb 2 ezerért lehet kapni, alaplaphibásat ami kívülről nem látszik, csak épp nem lehet használni. Utána meg szintén eladod. Vagy kb 5 ezerért lehet venni teljesen jól működő samsung galaxy pocket neot. Utána vagy megtartod vagy eladod hasonló áron.

Az, hogy kitömsz egy tokot szerintem elég gyenge ötlet.

2016. máj. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%

Oszt miért lenne lehetetlen kölcsönkérni egy régi, nem használt okostelefont? Nekem kettő is fekszik a fiók mélyén, biztos van másnak is.


Ez tényleg annyira lehetetlen? Ezért lepontozod a válaszomat? Hát, gratulálok, pontozd ezt is le, ha ez örömöt szerez neked.

2016. máj. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

1. Mert tudják, hogy új van nekem

2. Nem pontoztam le a válaszod. Nem adtam rá semmilyen "kezet".

3. Sajnálom, ha ez felbosszantott téged, nem tehetek róla.

2016. máj. 19. 18:40
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj. Egy osztályban általában van kb 15-30 fő. Ez 15-30 telefont jelent. A tanárok nem tudják (és nem is akarják) megjegyezni kinek milyen telefonja van. Leadsz egy régi érintőképernyős telefont, az se baj ha hibás (úgyse ellenőrzik, hogy működik-e). Az osztálytársaid meg csak nem szólnak a tanárnak, hogy Te nem az "igazi" telefonod adtad le.
2016. máj. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mellesleg mernék fogadni komolyabb összegbe, hogy nem te leszel az egyetlen, aki trükközni fog.
2016. máj. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a választ! Ez mind igaz. Azért beszerzek egy olyan tokot, biztos ami biztos alapon.
2016. máj. 19. 19:46
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Rosszindulat nélkül. Miért nem egy rossz telefont veszel? Egy tok (amibe tudnál rakni valamit, tehát nem szilikon) kb 2-3 ezer ft. Ennyi pénzből egy régebbi érintős telefon simán kijön, és még biztosabb is, hogy beválik.
2016. máj. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!