Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kisportolt testet szeretnék...

Kisportolt testet szeretnék magamnak, hogy lehet elérni? 14 éves vagyok, és esténként mielőtt lefeküdnék szoktam súlyzózni meg felülésezni, ez helyes vagy nem? Vagy mennyit kéne? És legalább ez hatásos vagy semmit nem érek el vele? :D

Figyelt kérdés
Ha már az arcom nem valami NICE..:D
2008. nov. 29. 20:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Kisportol testhez sporotlnod is kell. Én példul vizilabdáztam 5 évig versenyszerüen nagyon kövér gyerek voltam szószerint folyt a hájam:D:D msot már teljesen nyoma tünt ennek. Igaz én kondizom meg kick boxolok mostmár. Az az esti felülés meg súlyzó alig ér valamit föleg lefekvés elöt.. hamár suylzozni akrsz menj el kondizni. Heti 3 alaklom elég lesz és készits eddzéstervet. [link] itt olvashatsz edzéstervekröl gyakorlatokról
2008. nov. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
86%

hi, én 14 éves vagyok, régebben kövér voltam.a tanácsaim a következőek:

- járj el konditerembe(ne csak súlyzózz)

- az édességekről mondj le, ha csak "szórakozásból" ennél valamit, ülj le tévézni, és tarts magad távol a konyhától:D

- sportolj valamit, biztos van olyan sport amit szeretsz, és szívesen űznéd(én kosarazok azóta is)


nekem sikerült leadni egy csomót, és elég kisportolt vagyok, neked is sikerülni fog:)

2008. nov. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudom hol laksz, de ha van rá lehetőség akkor próbáld ki a kajakozást. Nálunk heti 6 edzés van, nyáron mégtöbb. Én 5 hónapja csinálom előtte kövér voltam. Most mindenki azt mondja, hogy tök jól nézek ki. Persze a sok kondizás és futás is van benne.
2008. nov. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem is az étrend + konditerem kombináció, vagy sport a leghatékonyabb, de a konditeremmel vigyázz, mert 18 év alatt, habár eljárhatsz, de annyira ne erőltesd túl magad, mivel később még izületi problémáid lehetnek.
2008. nov. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

akkor milegyen?hagyjam ebbe ezt az esti tornázást?

.:(

2008. nov. 30. 19:08
 6/11 anonim ***** válasza:
Rajtad mulik hogy mit szeretnél. Mi azt javasoljuk hogy sportolj valamit. Türelem és kemény munka kell ahhoz hogy vkinek kisportolt teste legyen. De ezzel az esti soylzozás felüléssel várhatod a kisportolt testet. Annyi jo sport van válassz egyet!:)
2008. nov. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ezt olvasgasd át:

[link]

2008. nov. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Mellesleg van egy testrészed, amiről szintén ne feledkezz meg: az agyad. Azt se árt majd trenírozni.
2008. nov. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 yuda ***** válasza:
Én az apróbetűs megjegyzésre írok: a csajoknál,ha egy pasi ápolt,tiszta,jól öltözik-sokkal menőbb,mint a kigyúrt kolosszusok,és nem az arc a legdöntőbb,hanem a duma -ha egészséges , jó humorérzéked van,és elég intelligens vagy ,akkor sosem lesz gondod az életben.
2008. dec. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
igen, ne úgy gyúrj, hogy kigyúrd magad egy kétajtós szekrénnyé, mert az nem valami csábító, és vigyázz az izületi problémákkal de ha naponta lejársz, kicsit fekvenyomsz, futsz, bicepszezel és hasonlók, semmi probléma nem lesz
2008. dec. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!