Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kiránduláson esténként beszedi...

Nevem Panni kérdése:

Kiránduláson esténként beszedik a telefont. Hogy tudnám elérni, hogy ne adjam be?

Figyelt kérdés
Osztálykiránduláson be fogják szedni a telefont, pedig nem vagyunk alsósak. És nem is ötödikesek vagy ilyesmi. Nem vagyunk kicsik, mégis be akarják szedni, viszont én nem akarom. Arra gondoltam veszek egy ilyen puha anyag tokot amibe csak be kell bújtatni, kitömöm kis kővel, hogy legyen súlya, meg rakok bele zsepit. Gondolkoztam azon is, hogy viszek egy másik telefont is, viszont anyu használja azt ami szóba jöhetne, így lövésem sincs mit tegyek. Ha van valami ötletetek, szívesen meghallgatnám (olvasnám). Előre is köszönöm a segítséget!

2016. máj. 14. 18:27
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm, még meggondolom!
2016. máj. 21. 14:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!