Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Picit aggódom, van értelme?

Picit aggódom, van értelme?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Régen mikor kisebb voltam akkor az emberek szerint jól néztem ki, mondták utcán is olyan öregek hogy milyen helyes fiú vagyok, lányok szerint évfolyamban az egyik legszebb voltam. Mostanság meg csúnyának érzem magam, haverjaim szerint se vagyok szép, egyik o.társam véleménye "Áhh, nem te vagy a legcsúnyább" És ez picit aggaszt, és már utálok képeken is rajta lenni, meg mindenhol. :D Ha régen is csúnya lettem volna, és nem emlékeznék ilyenekre akkor oké, eltudnám fogadni...

De így elég nehéz hogy mostanság senki szerint nem nézek ki jól, pár éve meg szép voltam..

Haverom is régen mondta hogy mekkora nőcsábász leszek ilyen kinézettel, most meg azzal baszogat hogy milyen rosszul nézek ki sokszor. :D

Valahogy ezt könnyebben nem tudnám elfogadni, vagy lehet nem kéne aggódnom hogy túl csúnya leszek és senkinek nem fogok kelleni?:DD



2016. máj. 15. 16:50
 1/1 anonim válasza:
Szia! Tudod, a szépség nagyon relatív dolog, nem lehet bizton kijelenteni, hogy ez és ez az ember csúnya, míg ezzel szemben az és az szép.... Szerintem én sem vagyok egy szépségkirálynő, de mégis van, akinek így is tettszem... Meg persze szép számmal akadnak olyanok is, akiknek nem... :) szóval szerintem ez legyen az a dolog az életedben, ami miatt a legkevesebbet fájjon a fejed :)
2016. máj. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!