Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van mégvalaki rajtam kívül,...

Van mégvalaki rajtam kívül, aki nem tud és nem is akar megtanulni vezetni?

Figyelt kérdés

Egy kolléga újabban nagyon osztja az észt az ebédszünetben, nem érti, hogy nekem jó a tömegközlekedés, meg a kocsikra sokat kell költeni (jogsi, autó àra, benzin, parkolási díj stb stb) azon kívül - ciki vagy nem - félek a balesetektől, vagy hogy véletlen a fék helyett a gázra taposok és megölök valakit...

Van még valaki így ezzel?


2016. máj. 15. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia, én jártam vezetés oktatásra, a vöröskeresztes és a kresz vizsgám meg is volt, de pár hét vezetési gyakorlás után én is rájöttem, hogy nagyon szeretem magát a vezetést, de a KÖZLEKEDÉST nem...


Imádtam a dunaparton gyakorolni, vagy a gyakorlópályán, de a forgalomban szörnyű volt.


Nem vagy egyedül!

2016. máj. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kamaszként 1x beindítottam a kocsit, de megugrott és megijedtem és nem próbáltam többé
2016. máj. 15. 18:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Én...nem szeretnék igazán megtanulni, ha egyedül lennék az utakon az oké, de a forgalom meg a folyamatos készenlét az engem is megrémiszt. De közben meg muszáj lesz megtanulnom, mert van olyan helyzet hogy szükség van rá, amúgy meg sokszor megkönnyíti a dolgokat. Nem most, majd. Szóval kéne, de nem akaródzik nekem se. Mondjuk ha megtanulok akkor se kocsival mennék mindenfelé, csak akkor ha muszáj.
2016. máj. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

és jó érzés egész életedet félelemben leélni? Na meg órákat utazni a hidegben göthös csövesek között?


"meg a kocsikra sokat kell költeni (jogsi, autó àra, benzin, parkolási díj stb stb)"


Hülyeség! persze ha egy széthajtott sz@rt vásárolsz akkor arra a gatyád is rámegy, de egy normális, rendszeresen karban tartott autóba meg a benzint kell tölteni és évente 1x a kopó alkatrészeket mint fék kicseréltetni. Ez pedig nem olyan nagy költség.


az se igaz, hogy sokat fogyaszt, mert a bérlet áráért, mivel feljárok Pestre, autóval is fel tudok menni és nem tankolok bele többet.

2016. máj. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sz*r dolog félni. Félek a vezetés gondolatától. Félek a darazsaktól. Egyiket se én választottam. Ajánlj vmi jó terápiás módszert rá :D
2016. máj. 15. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!