Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek? Van...

Szerintetek mit tegyek? Van megoldás?

Figyelt kérdés

A fogaimról van szó.

Rendesen utálom őket mert úgy nézek ki mint egy majom.

Sokan a suliba piszkálnak is érte...

A két első fogam között pár miliméter távolság van ami nagyon látszik

Lehet hogy így nem sok de nagyon rondán néznek ki hidjétek el.

Elmentünk megnézetni hogy mégis mit kéne tennünk és hát milyen meglepő fogszabályzó kell.

Csak felülre kéne az alsó fogsorommal meg vagyok elégedve.

Apukám hülyeségnek tartja mert hogy "nem a külső számít" Persze tudom hogy igaza van de nem akarom hogy az iskolában mutogassanak rám

"Nézd mekkora nyári szünet van a fogad közt" "Ott jön a kapafogú"

És hat gondolhatjátok hogy egyeltalán nem esik jól!

A szüleim elváltak anyukám nemrég költözött ki Londonba.

Ő is mondja hogy majd összeszedik együtt a pénzt de egy gond van

Ismerem anyukám és lehet hogy szeret de a pénz neki is a mindene

Van egy mostohaanyukám és neki van egy lánya akit ki nem állhatok..

Állandóan lopkodja a cuccaim stb...

Nem is erről akarok beszélni.

Engem nem érdekelne a fogszabályzóval járó fájdalom szerintem kibírnám vagyis megpróbálnám.

Sajnos apukám keresete nem engedi meg hogy legyen és a mostohaanyukám rám nem költ semmit.

Köszönöm előre a válaszokat és elnézést az esetleges hibákért.

Ha valaki kérdezné hatodikas vagyok 12 éves (8 nap és 13)



2016. máj. 19. 16:19
 1/2 anonim válasza:
Szerintem, hogyha te magad akarsz fogszabályzót, akoor tényleg lehet, hogy jobban éreznéd magad vele. Pláne, hogyha téged az kevésbé zavarna, mint így. A pénz tényleg baj lehet, de sztem meg lehet oldani valahogy biztos. Én még nem nagyon láttam olyan embert, aki önként akart volna fogszabit, szóval hajrá!!!
2016. máj. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem jogos a fogszabályzó igényed - főleg azért, mert téged zavarnak a fogaid. Ha te nem érzed magad jól a bőrödben, és van mód ezt megváltoztatni, akkor a legjobb döntés ha lépsz ez ügyben. Apukádnak nincs - teljesen - igaza, mert bizony vannak olyan helyzetek, amikor igenis számít a külső.


Nagyszülőktől/egyéb rokontól nem tudsz kérni? Esetleg ünnepekre pénz az ajándék helyett? Lehet, hogy nem gyorsan, de összejöhet az ára. Érdeklődd meg a fogorvosodtól, mennyibe kerülne, úgy jobban tudsz kalkulálni.

2016. máj. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!