Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek az Egri Szent...

Szerintetek az Egri Szent Lőrinc milyen iskola?

Figyelt kérdés

3,5-ös átlaggal fel vesznek?Amik még érdekelnek:

-Közösség

-Tanárok

-Mennyire erős?

Köszönöm előre is.:D



2016. máj. 20. 19:30
 1/4 anonim válasza:
Bár én nem abba a suliba jártam,szereintem ha kifizeted a tandíjat mindegy milyen az átlagod.
2016. máj. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi:D
2016. máj. 22. 09:00
 3/4 anonim válasza:
Én 3 éve Lőrinces vagyok. Nem akarlak elkeseríteni,úgyhogy inkább megpróbálok kulturáltan válaszolni a kérdéseidre. A közösség annyi,hogy jóba vagy az osztálytársaiddal,meg néhány osztályból 1-2 taggal. Én 1 évig voltam Andrássys, ott nagyon erős a közösségi élet,tényleg összehoznak a programok egymással. Hát itt nem,semmi ilyesmi. Van az osztályod,amin belül meg van a kis társaságod,meg van a többi osztály és kész. A sulinak semmilyen programja nincs a sport napon(1 évben 1 nap) és a diáknapon kívül(már ha ott leszel mert ugye gyaksziról nem jöhetsz el). Esélyed sincs hogy legalább a suli negyedét ismerd,mert amikor te suliban vagy,akkor ők gyakorlaton rohadnak és fordítva. Ha szakács osztályba mész,bele fogsz őrülni az egészbe,csak mondom. Nem az első évben,az még lájti. A tanárok... Kb 3 normális tanár van az egész iskolába,a többi hulladék. Nekünk már heti 4 óra szakmai számítás óránk van(hivatalos 2 helyett) 2 tanárral és egyik se tud tanítani, arról ne is beszéljünk hogy egymás ellen dolgoznak(máshogy és más sorrendbe tanítanak mindent) , szóval most az osztály egy harmadik féltől tanul hogy azért ne bukjunk már meg a vizsgán. Erősnek nem erős,én 1 szót nem tanultam amióta ide járok,ha van magadhoz való eszed és néha figyelsz,sima az egész. Előző válaszra reagálva kb. az összes diák ittléte a pénzről szól. Az alapítványi fél évente 35ezer hivatalosan, de minden év első fél évében 45ezer mert az úgy poén és nem kérdezhetsz rá. Ha késel a befizetéssel, havonta +5ezer. Ha kimész cigizni és rajta kapnak egy ezresesbe fáj. De egyébként a facebookon a suli oldalán lévő vélemények sokmindent elmondanak. "Életem legrosszabb három éve volt", "akinek van egy kis esze,az jó messziről elkerüli ezt a helyet"... Ja és az ösztöndíjra várhatsz ugyanis amint megérkezik a sulihoz elköltik a ge**be. És ha vissza tudják esetleg rakni majd kiküldik. Gondold meg, hogy idejössz-e.
2016. máj. 31. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm:D Igazán hasznos amit mondtál.:D
2016. jún. 1. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!