Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mondanátok olyan könyveket,...

Mondanátok olyan könyveket, amik:humorosak, viccesek, romantikusak-igen, legyen nagyon nyálas:dd-, izgalmasak, tehát limonádé könyveket szeretnék?!

Figyelt kérdés
Most olvastam Jennifer L. Armentrout Luxen sorozatàt, ès nagyon-nagyon tetszett. Ahhoz hasonlò is lehet, sőt, jò lenne, ha ettől az ìrònőtől "szàrmazna" a könyv, de ha nem, hàt nem, csak legyen olyan ,amiket leìrtam..c:

2016. máj. 21. 21:17
 1/4 A kérdező kommentje:
Jaaaa, ès jò lenne, ha több rèszes lenne, tehàt valamilyen könyvsorozat... ès tudjàtok... Szerelmes könyveket ideeeee. :))))
2016. máj. 21. 21:20
 2/4 anonim válasza:

Cassandra Clare - A végzet ereklyéi könyvsorozat - vicces, romantikus, izgalmas :) Kicsit fantasy is, nem tudom azt szereted e

Meg ilyen a Pokoli szerkezetek könyvsorozat is.

Romantikusnak tudom még ajánlani a Párválasztót is, egy kis humor abban is van. Szerelmeseket még tudnék ajánlani, csak abban nem tudom, hogy van-e humor.

2016. máj. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szjg, Lol könyvek, Tavi Kata könyvsorozata, Girl Online, HVS, Ropi naplója
2016. máj. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Laurell K. Hamilton: Bűnös vágyak (Anita Blake, vámpírvadász 1.)

Laurell K. Hamilton: A nevető holttest (Anita Blake, vámpírvadász 2.)

Laurell K. Hamilton: A kárhozottak cirkusza (Anita Blake, vámpírvadász 3.)

Laurell K. Hamilton: Telihold kávézó (Anita Blake, vámpírvadász 4.)

Laurell K. Hamilton: Véres csontok (Anita Blake, vámpírvadász 5.)


és így tovább, van vagy 23 rész.

2016. máj. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!