Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti is féltek/tartotok az...

Ti is féltek/tartotok az elkötelezettségtől?

Figyelt kérdés
Értem itt a munkára, komoly kapcsolatokra, meg az élere. unom a sima monoton életet mindenkinek ugyan az van. megszületik,iskola,munka,jobb esetbe nyugdíj és vége...nincs időnk élni. Pedig elvileg minden ember szabad, akkor mért nem csinálhatja mindenki azt amit szeretne. Miért kell dolgozni? MIért forog minden a pénz körül?

2016. máj. 23. 21:56
 1/1 anonim ***** válasza:
igen, én nagyon félek. és pont ezen gondolkoztam. sajnos nem, nem minden ember szabad, ha így nézzük. csak akkor teheted amit szeretnél, ha gusztustalanul sok pénzed van. sajnos ilyen a világ. mi, 'aljanépek' akik szegények vagyunk (én legalább is), egész életünkben robotolunk, hogy egyáltalán étel kerüljön az asztalra, soha nem leszünk szabadok. ilyenkor kérdezem én magamtól, hogy mi értelme az életnek? és sajnos arra jutok, hogy semmi. abszolút semmi. soha nem kaphatok meg semmit amit szeretnék, nem juthatok el oda, ahova szeretnék, nem élhetek olyan helyen amit szeretnék, stb stb. mondom ezt E/1-be, de szerintem nem csak rám igaz.. bár nekem még annyi pénzem sincs hogy egy új ruhát vegyek, azért ti többiek szerencsésebbek vagytok, de a lényeg ugyanaz.. sosem leszünk szabadok, mert csak a pénz ami szabaddá tesz.
2016. máj. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!