Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok érdekességeket...

Tudnátok érdekességeket mondani Dél-Koreáról?

Figyelt kérdés

Megkérek mindenkit előre is, hogy ne támadjon le, mivel nagy kpopper vagyok és érdekelne néhány információ a koreaiakról.


Nos, olvastam néhány oldalt, és jobban az érdekelne, ha egy Európai turista, jobban mondva egy család, elmegy nyaralni oda vagy hasonló, akkor a gyerek tudna magának játszótársakat találni? Azt olvastam 16 órát kell tanulniuk, és nem érnek rá még aludni sem. Nyáron is? Nekik nincs nyári szünetjük? Ott nincs olyan, hogy nyáron egész nap és este kint vannak? Ahh, annyi kérdésem van! A legegyszerűbb lenne, hogy üzenetbe írjon aki tud valamit róluk és én kérdezek. Ha lehetséges... Kpopperek is várok :)


Előre is köszönök mindent :)



#zene #K-pop #kúltúra...
2016. máj. 24. 19:47
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Ezeken az oldalakon elég sok információ van Koreáról. Amúgy én is kpopper vagyok:) Ki a kedvenc bandád?

2016. máj. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
[link] és ennek a lánynak van egy saját blogja is: Wandering around in Korea címmel.
2018. okt. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!