Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ez így jó angol...

Szerintetek ez így jó angol tanulás lenne?

Figyelt kérdés
Úgy gondoltam hogy írok magamnak olyan mondatokat amiket lefordítottak és úgy tanulok . vagy szavakkal jobb lenne ? ( sulin kívül )

2016. máj. 25. 17:19
 1/2 anonim válasza:
én szerintem előszőr nézz angol filmeket magyar felirattal majd angol filmet angol felirattal és végül felirat nélküli filmeket továbbá az interneten és telefonos applikációban is megtalálható duolingót ajánlom még gyakorlásul
2016. máj. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Csak angolul nézz filmet, angol felirattal vagy felirat nélkül - magyar felirattal nem tudnál az angolra koncentrálni.

Ne szavakat tanulj, hanem kifejezéseket.

Olvass sok olyan szöveget, ami a szintedhez való - legyen benne ismeretlen szó, de max. azokat szótárazd ki, amik sokszor előfordulnak.

Teszteket, szavak tanulását szerintem felejtsd el. Duolingo a teljesen kezdőknek lehet hasznos.

Viszont az jó, ha új kifejezésekkel írsz magadnak angolul mondatokat.

2016. máj. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!