Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megtudnam csinalni?

Megtudnam csinalni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A kerdesem a kovetkezo lenne:


10.osztalyos tanulo vagyok. 3 het mulva szintvizsgam lesz tortenelembol, irodalombol, angolbol, es matekbol. Matekbol 2 het mulva es abbol bukasra is allok. Tenyleg lehetetlen lenne ezt a targyat kijavitanom, ezert azt gondoltam hogy "oke", most megbukok, nyaron tanarral tanulok a potvizsgara, tisztessegesen. (Igen, anya fizetne ki, de tanulas mellett diakmunkazni szeretnek, es ha lehetseges fogok is, visszadom neki a penzt.)


Viszont marad a tortenelem, amibol 15 tetel van, irodalombol szinten 15 tetel, es angolbol 10 darab tetel.


A tortenethez hozzatartozik, hogy egesz evben alig-alig tanultam, buta vagyok. Nem vagyok jo kepessegu gyerek, nehezen megy a tanulas. A kerdesem pedig az lenne, hogy 3 het alatt, szerintetek osszetudnam hozni hogy egy kettes meglegyen?


Igen, tisztaban vagyok azzal hogy tanulni kellett volna orarol-orara. Mar mindegy, most ezt kell megoldanom.


Koszonom szepen a valaszokat! Kulturalt velemenyt\tanacsot szint ugy koszonom. 16\L



2016. máj. 14. 08:49
 1/1 anonim válasza:

Megtudod tanulni, csak megfelelő akaraterő meg szorgalom kell hozzá. Tudom ajánlani:

[link]

[link]

ezeket a tanuláshoz és sok sikert hozzá, szerintem menni fog csak készülj fel, hogy ha eddig nem tetted, ebbena 3 hétben nagyon sokat kell majd tanulnod. De inkább ez a 3 hét mint hogy elrontsd a vizsgát.Szerintem

2016. máj. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!