Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csinaljak? Nem tudok...

Mit csinaljak? Nem tudok donteni. F/17

Figyelt kérdés
Van egy lany, akivel kb 2eve jarunk... Jartunk... Megcsalt engem, egy bulin reszeg lett es valaki megujjazta. De a baratnom ezt megbanta. Es en meg nem szerettem ki belole, o is szeret engem. A barataim azt mondjak hogy jobb lesz nelkule, o meg azt mondja hogy maradjak vele. Nemtudom mit csinaljak, egyszeruen nem... Nagyon bant amit tett, miert csinalta ha ugy szeretett... Nemtudom hogy vissza e menjek hozza.

2016. máj. 25. 22:43
 1/5 anonim válasza:
Pár kérdést tisztáznod kell magadban. Ezután képes vagy ugyanúgy szeretni őt mint előtte? Meg tudsz benne bízni feltétel nélkül azután is hogy megcsalt? Meg tudod neki ezt bocsájtani és végleg elfelejteni? Ha ezek közül bármelyikre nem a válaszod kár vesztegetned az idődet erre a lányra és nem lesz már a régi a kapcsolatotok bármennyire is nehéz ezt elfogadni.
2016. máj. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem egy második esély mindenkinek jár. Egyett mindenkinek joga van hibázni, de ha ez harmadszorra is előfordul, nincs bocsanat.
2016. máj. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
*masodszorra is előfordul
2016. máj. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
szerintem aki ilyet csinál az egy r*b@nc:D piától függetlenül. na meg ha annyi idős is mint te akkor meg pláne mi a tökömet részegedik le?meg ujjazgatás meg minden ami nagyon "menő", komolyan 17évesen azért nemár. nekem a leírás alapján egy tinik*rvänäk tűnik
2016. máj. 26. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Hát jól van, ujjazás, szar ügy, de még mindig jobb mint ha meg is baszták volna. Ennyi erővel féltékeny leszel mindig a nőgyógyászára is, amikor feldugja neki az ujját?

Ha azon kívül nem történt más, próbáld elfelejteni neki.

Megmondod neki, hogy többet nem ihat és nem mehet nélküled sehova.

2016. máj. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!