Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak, mit kezdjek...

Mit csináljak, mit kezdjek magammal? 18/F

Figyelt kérdés
Az életem egy tömény unalom, júniusba lesz a vizsgám, azután elmehetnék dolgozni, de ez a szakma amibe belefogtam nem tetszik nem szeretem csinálni.Aztán itt lesz a nyári szünet, nem tudom mit csináljak ez idő alatt, tervembe van úszni, edzeni, sportolni valamit, de hát ahhoz is pénz kell. Szeptembertől meg megyek érettségire. Már április vége óta nem kell járni se iskoláb, se gyakorlatra, és azóta itthon vagyok, már az is öröm nekem hogy ha le kell menni a boltba valamiért. Segítsetek borzalmas!

2016. máj. 24. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:
mintha én irtam volna a kérdést:D
2016. máj. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbálj meg valahogy pént keresni. S akkor kezdj el valamilyen küzdősportot. Én legalább is ezt tudom ajánlani :)
2016. máj. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pénzt*
2016. máj. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem lenne rossz, de én valami lightosabbat gondoltam. :)
2016. máj. 24. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!