Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem tudom mit csinaljak....

Nem tudom mit csinaljak. Valaki valami tanacs?

Figyelt kérdés
Tegnap nagyon osszevesztunk az osztalytarsaimmal egy tok buta dolgon. Nagyon joban vagyok az egyik sraccal, jo a tobbivel is de vele kifejezetten joban. De ezt senki nem tudja elfogadni. Mindenki elmond mindennek. Ezen kivul volt egy pici osszetuzesunk es akivel joban vagyok srac kiallt mellettem es mindenki azt mondja hogy miattam veszett veluk ossze. Rajottem hogy beleszerettem a sracba, es jobban teszem ha nem foglalkozok vele tobbe. Hazajottem es elkezdtem magam vagdosni, ma pedig emiatt belazasodtam (anya nem tud a vagdosasrol) es nem megyek iskolaba, viszont holnap kell mennem mert vizsgazunk. Valaki segitsen!!! Nem szeretnem elvesziteni ebben az utolso ket hetben a ,,barataimat" :(
2016. máj. 24. 07:13
 1/3 A kérdező kommentje:
Es felek a tobbiek reakciojatol.
2016. máj. 24. 07:14
 2/3 anonim ***** válasza:

"Hazajottem es elkezdtem magam vagdosni"


Itt hagytam abba az olvasást és vesztettem el az érdeklődésemet. Aki annyira ostoba és szánalmas, hogy ennyi a reakciója, ha valami baja van, az meg is érdemli a sorsát. Próbáltad már hosszában vagdosni magad? Annak legalább lenne haszna.

2016. máj. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam ha masnak fajdalmat okoztam akkor magamnak is azt kell. De nagyon megbantam. Rajottem hogy azzal nem oldok meg semmit ha vagdosom magam.
2016. máj. 24. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!