Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagy a baj! Holnap választások...

Nagy a baj! Holnap választások, és én az egyik párt delegáltja vagyok, aki felügyeli a választást. A gond csak az, hogy nem tudom, pontosan mikor kell megjelennem a szavazóhelységben. Tudna segíteni valaki?

Figyelt kérdés
Ugyebár nekem jóval a választás előtt ott kell lennem. De pontosan mikor?
2010. ápr. 10. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
melyik párté?
2010. ápr. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kérjen privát e-mailt, mert kampánycsend van!! (aki tud segíteni neki)
2010. ápr. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tök mindegy, melyik párté. Tehát ide fogok válaszolni.

5:30-ig kell megjelenni a szavazóhelyiségben, vinni a személyit, lakcímkártyát, megbízólevelet. Az 5:30 a végső határidő, célszerűbb 5:00 és 5:20 között valamikor odaérni. (2002 óta csinálom, pártdelegáltként kezdtem én is, ma már választott tag vagyok.)

2010. ápr. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Azért lenne még egy kérdésem: delegáltként egész nap kötelező ott lennem, vagy hazamehetek, amikor akarok? (reggel és este kötelező azt tudom)
2010. ápr. 10. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!