Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 23 éves férfi vagyok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves férfi vagyok és képtelen vagyok magamnak párt találni. Mi lehet a gond velem?

Figyelt kérdés
Természetesen voltak próbálkozásaim, de mindegyik kudarcba fulladt. Állitólag tipikus "jófiú" vagyok, érzékeny, mindenkivel kedves, türelmes, és bármi van lehet rám számítani, gyakran még akkor is ha nekem abból károm származik. A legutóbbi lány (aki a kollegám és szinte naponta látnom kell) azzal utasított vissza hogy bár még soha senkitől nem kapott annyi szeretetet és kedvességet mint tőlem, de ott van a 4 éve tartó kapcsolata, nem biztos benne hogy szereti még a fiút (aki elhanyagolta és nem foglalkozott vele), de megszokta és nem akarja otthagyni. Én hónapokat vártam rá, mindig mellette voltam és támogattam, biztosítottam arról hogy addig várok rá ameddig csak kell, és úgy nem érzi hogy képes lezárni a kapcsolatát. Időközben néha nagyon elkeseredttem és volt hogy nem viselkedttem vele túl "szépen", hozzá sem szóltam. Én is ember vagyok. Most szakítottak és valószinüleg össze fog jönni egy másik fiúval (aki állitólag már akkor tetszett neki amikor ott lettem volna neki én is). Hogy miért nem velem, azt ráfogta arra a rosszabb időszakomra. Mondtam neki hogy mennyire fáj ez nekem, de nem érdekelte. Pedig én nagyon szerettem, és nem véletlenül, mert egy különleges és nagyon szerény lány (én ilyennek ismertem meg). Ez csak egy példa volt, de minden ilyen balul sikerült próbálkozás után (márpedig eddigi életemben csak ilyenek voltak) úgy éreztem hogy meghal a lelkem egy kis darabja, képtelen leszek újra szeretni, és én már soha nem fogok teljes életet élni. Tudom hogy egy kicsit hosszúra sikerült, de hálás vagyok mindenkinek aki elolvassa és érdekli a problémám. Mi lehet a megoldás?
2008. jún. 27. 19:22
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a megoldás az ha tovább keresgélsz. Úgy látom el vagy keseredve, hátha a következő sztori feldob és reményt ad.

Szóval a párom 23 volt mikor megismertem. Ő is érzékeny, kedves, visszahúzódó fiú volt. Egy diszkóban találkoztunk, egyikünk sem diszkós típus és én csak egy másik pasi miatt mentem, de untuk magunkat és beszélgettünk. Nem is akartam tőle semmit, de jó votl vele dumálni. Akkor szakított 5 év után a barátnőjével, csak erről beszélt. Nem is igazán akartam tőle semmit, de elhívott egy italra két nap múlva aztán én elutaztam és egy hét után rájöttem hogy hiányzik. Találkozgattunk és 6 éve együtt vagyunk, együtt élünk.

Szóval a lényeg, hogy még fiatal vagy, van időd és tuti meg fogod találni azt aki rád vár, csak keresni kell, úgy értem nem görcsösen, csak nyitott szemmel kell járkálni, és észrevenni a lehetőségeket. Haverokkal járj el ide-oda éld az életed és jön majd egy lány.

2008. jún. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, és nagyon örülök a történetednek. Én is valami hasonlóra várok, remélem nagyon sokáig boldogok lesztek együtt. Az a baj hogy én már nem érzem magam annyira fiatalnak, 23 évesen még nem volt kapcsolatom. Félek hogy valamiről végleg lemaradtam amit már semmi sem pótolhat, még az sem ha megtalálom a páromat, aminek nem adok sok esélyt. Mert ugye ha eddig nem sikerült, a továbbiakban miért sikerülne? Úgy érzem valamit végleg elrontottam és magányosan fogom leélni az életemet, bármilyen dúrván hangzik is ez ilyen időssen. Ez sajnos nálam nem pillanatnyi elmeállapot, hanem állandósult és komolyan megkeseríti az életemet. Minden területen.
2008. jún. 27. 19:47
 3/37 anonim ***** válasza:
79%
Hol laksz? :)
2008. jún. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%

www.agykontroll.hu


www.atitok.hu


Érdemes megismerkedni a Vonzás törvényével! ;)

Azt vonzod, ami a szemed előtt lebeg! ... És - amint látom - te nagyon ügyes vagy ebben! Nem hiszed, hogy lehet társad - így hát nincs is.

De ha megváltoztatod a gondolataidat, megváltozik az életed is!

Sok sikert hozzá! :)

2008. jún. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Budapesten. Miért kérdezed?
2008. jún. 27. 21:29
 6/37 A kérdező kommentje:
Kedves vagy, olvastam a könyvet és láttam a filmet is, tényleg jó! Lehet hogy mondasz valamit, szeretnék benne hinni!
2008. jún. 27. 21:40
 7/37 anonim ***** válasza:
100%

Ne arra gondolj mi volt meg miről maradtál le, hanem hogy rengeteg időd van még hogy mindent bepótolj. Fiatal vagy még, ha nem is érzed annak magad.

Ha jól érzed magad a bőrödben, vidám vagy és nem mindig csak a múlton keseregsz, akkor látni fogja a külvilág is és egész másképp állnak hozzád, és jobban összejönnek a dolgok. Én ezt tapasztaltam.

(egy 24 éves lány)

2008. jún. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
43%

Szia!

Szerintem a legtöbb nő ilyen férfira vágyik, aki hűséges, szeretni tud és érzékeny, mert kevés az ilyen! A legtöbb pasi csak kihasználja a nőket és durván bánik velük, szóval nincs miért aggódnod, biztos rád talál majd a szerelem!

A lényeg az, hogy ne akard görcsösen, éld a fiatal éveidet és járj el szórakozni, társaságban, hidd el, valahol van egy lány, aki a te párod (lesz)!

Szóval fel a fejjel!!!

Szia!

2008. jún. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
72%
Esetleg megismekedhetnenk!
2008. jún. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy, nem ismerkedtem még neten, de egy próbát biztos megér!
2008. jún. 27. 22:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!