Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ebay-en keresztüli rendelést...

Laci199 kérdése:

Ebay-en keresztüli rendelést házhoz tudom hozatni a postával?

Figyelt kérdés
Ebay-en szeretnék rendelni egy motorblokkot a Jaguáromhoz és szeretném ha futárszolgálat vagy ilyesmi kihozná nekem a lakásomra. Mi kell hozzá?

#eBay #futárszolgálat #Jaguár motorblokk
2016. máj. 27. 08:36
 1/3 Koplárovics Béci ***** válasza:
Posta nem fogja kiszállítani, mert valószinűleg nagy a súlya. Futár igen, de arra számíts, hogy nem fogja felvinni neked a hetedikre. Pénzen kívül más nem kell hozzá.
2016. máj. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, szerencsére kertes házban lakom :D És azt esetleg tudod hogy gyakorlatban hogyan kivitelezhető hogy kihozza a futárszolgálat? Mintha úgy tudnám hogy a Postának van futárszolgálata...Fel kell őket hívni mielőtt megérkezik a blokk?
2016. máj. 27. 08:51
 3/3 Koplárovics Béci ***** válasza:
Te kifizeted a vevőnek a blokkot és a szállítást, ő meg elküldi és hozzák. Jópárszor rendeltem már ebayről, senkit sem kellett hívogatnom, egyszercsak hozták. Jó, azok kis termékek voltak. Szóval egyszer csak csengetnek majd, hogy itt van.
2016. máj. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!