Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Már többször is láttam gótokat...

Már többször is láttam gótokat a temetőkben. Kedves gótok tilyenkor mit csináltok ott? :D

Figyelt kérdés

2016. máj. 28. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

nem értem mi a túróról beszélsz :DD


hát figyelj, én goth vagyok, és ha a temetőben vagyok, akkor valószínűleg halottak napján, vagy az elhunyt szülinapján pl. virágot viszek az illető sírjára. hát mit csinálnának? nekik is vannak elhunyt szeretteik.

2016. jún. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem mert a mi temetőnkben állandóan minden nap a gótok bandáznak. Azt hittem minden gót ezt csinálja. Bocsánat az előítéletért! :( Egyébként nagyon jó a stílusotok, a szubkultúrátok is jó. :) Még egyszer bocsi csak kiváncso voltam azt hittem ez valami gót szokás :c
2016. jún. 10. 20:32
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szeretik a hangulatot, a csendet. A halottak már nem bánthatják őket. (Ez nem vonatkozik rájuk, hogyha hangoskodnak, buliznak, ilyesmi, szerintem azok csak ál-gothok). De ha ketten hárman csendesen elüldögélnek egy temetőben, esetleg beszélgetnek, nem tiszteletlenek a halottakkal, akkor nem hiszem, hogy gond lenne vele.
2016. aug. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kikapcsolódunk. Én nagyon szeretem a temetőkben rámnehezedő csendet és nyugalmat
2016. szept. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én halottak és minden szentek napján szoktam csak menni (mert másik városban tanulok és ott nincs időm kimenni, és nem is tudom merre van a temető), mert szeretem, ahogy az emberek csendben, legfeljebb halkan beszélgetve el vannak egymással. És szerintem ezt eltudnám tűrni többszőr is. Köszi az ötletet.
2020. okt. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!