Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a hivatalos magyar címe...

Mi a hivatalos magyar címe ennek a rajzfilmsorozatnak?

Figyelt kérdés
Csak a történetét tudom elmesélni. A 90-es évek eleje táján ment. Minden egyes részben más figurák játszották a főszerepet. Minden részben egy ember gyerek ébredtek fel az éjszakában, csak az egyik részben volt mikor egy fiú is meg egy lány együtt ment. Azt miden részben egy gyerek eljutott az erdész bácsi házikójához. Ott az erdész bácsi fogadta mindegyikőjüket, és összezsugorodva egy kiskapun mentek be egy mesevilágba. Azt hiszem a helynek Álomerdő volt a neve. Ott medvebocsok fogadták mindegyik ember gyereket. Voltak benne gonosz szereplők is, a medvebocsok ellenségei között, akik közül kettő nevére, ha jól emlékszem, az egyik Bőregér volt, a másik meg Lükegátor.

2016. máj. 29. 16:28
 1/5 anonim válasza:

Szia! Hát ez csapatmunka volt. =)

Én úgy jutottam el a kérdésedhez, hogy ma reggel a semmiből felrémlett előttem Lükegátor neve. És akár hiszed, akár nem, a Google-ban egyetlen találat van erre a névre. A te Gyakori-kérdésed. =D

Facebookon van egy filmes csoportunk, és az egyik expertünk kapásból megmondta.

Álom Erdő Lakói

Lép a két jómadárról (Bőregér és Lükegátor): [link]

2016. jún. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszsz
2016. jún. 28. 10:26
 3/5 A kérdező kommentje:
Még az eredeti címét is ha látjátok valahol írjátok ide, mert így nem találtam róla információs oldalt.
2016. jún. 28. 10:33
 4/5 anonim válasza:
Sylvanian Families
2016. júl. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
thank you
2016. júl. 25. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!