Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Honnan tudják az emberek,...

Honnan tudják az emberek, hogy LE vagy FEL vannak pontozva ezen az oldalon?

Figyelt kérdés
Több helyen látom, hogy irják, hogy "Kösz a lepontozást"..Ezt honnan tudják, hogy most zöld kezet vagy éppen piros kezet kapott a kommentjük??
2016. máj. 29. 20:53
 1/9 anonim ***** válasza:
ki van írva alul százalékban.
2016. máj. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ott van jobb oldalon, hogy hány százalékban hasznos a válasz.

PL: ha megnyomod a zöld kezet te is és még pár másik ember, akkor 100% -on leszek, de ha valaki pirosat ad, akkor le megy, mondjuk 87%-ra.

2016. máj. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A válasz xyz%-ban hasznosnak tűnik.

Ilyen szokott megjelenni a komment mellett.

pl. A válasz 48%-ban hasznosnak tűnik.

Mivel nem 100, valaki nyomott pirosat.

De felháborodni nullánál vagy ilyen 20 alattin szoktak.

Engem mondjuk nem érdekel.

2016. máj. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De nekem mindig ugyanazt a százalékot irja (figyeltem direkt, mert nem tudtam eldönteni, hogy onnan látszike).Vagyis nem változik sosem, és ezért gondoltam, hogy máshonnan tudják. De akkor innen, Köszi az infókat.
2016. máj. 29. 20:58
 5/9 anonim ***** válasza:
Kétféle százalék kerül kiírásra. Az első a globális értékelés, ami minden válasz alatt látszik "a válaszíró xy százalékban hasznos...". A második az aktuális értékelés, ami csak akkor látszik ha elegen értékelték a választ. Ekkor azt írja hogy a "válasz xy százalékban hasznos...".
2016. máj. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem értem.. Nekem 1 százalék látszik. És mgpedig ez ahol szokta irni hogy: A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.. De ez nekem már nem tudom hány hónapja ugyanannyi.
2016. máj. 30. 09:26
 7/9 A kérdező kommentje:
Jajjj meg van!!! Egyik hozzászolásomnál látom mostmár!!!! Kösziiiiiiiiii
2016. máj. 30. 09:28
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, mert az az összes értékelésből adódott. Amikor a fel/lepontozásról beszélnek, az a másik kiírt érték, hogy a VÁLASZ (tehát nem a válaszíró) mennyire lett hasznosan értékelve. Ez viszont csak akkor látszik ha legalább 2-3 ember értékelte azt. Ebbe a kérdésben jelenleg még nincs ilyen válasz.
2016. máj. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen igen. Most visszanéztem hozzászólásaimat, és egyiknél felfedeztem :)
2016. máj. 30. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!