Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Igaz az a feltevés, hogy pár...

Igaz az a feltevés, hogy pár évtized múlva az itrovertált emberek többségbe kerüljenek az extrovertált emberekkel szemben?

Figyelt kérdés
Éppen ma olvastam egy újságcikket,ami leírta,hogy az embereknek már 23% inkább introvertált beállítottságú.(77% extrovertált)Viszont pár évtized múlva több introvertált beállítottságú ember lesz,mint extrovertált.Szerintem is egyre több az ilyen ember megfigyeléseim alapján.Igaz lehet ez?(mert én örülnék neki)

2016. máj. 28. 22:54
 1/3 anonim ***** válasza:
NEm lehetetlen, egyre és egyre többen nem is foglalkoznak a külvilággal és a társas kapcsolatokkal, csak egész nap a okostelefonukat bújják és elvannak önmagukban.
2016. máj. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
remélem. utálom az extrovertáltakat.
2016. máj. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ijesztő ez a több mint 77%! Sajnos ezért találok nehezen olyan embereket az ismeretségi körömben akik hozzám hasonlóan introvertáltak. Az ismerőseim legnagyobb része állandóan bulizni, mindig pörögnek, nagyszájúak, bőbeszédűek, poénkodnak. Valakinek ez természetes, nekem nagyon fárasztó tud lenni rövid idő alatt.
2016. máj. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!