Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha emeltszintű érettségin az...

Ha emeltszintű érettségin az íráskészség résznél fellebbezek, akkor csak az adott levelet nézik át, vagy az egész vizsgarészt?

Figyelt kérdés
Pontosabban az első levelem pontozásával teljesen elégedett vagyok.Arra 15/12 pontot kaptam.Viszont a másodikra nullát amikor a 3 megadott szempontból 2 benne volt.Ez a megoldókulcs szerint sem 0 pontot ér.Csak akkor ér annyit,ha nem elég kidolgozott.De én kb 5 sort írtam mindkét szempontról.Ez a tartalmi 0 pont vonta maga után ugye,hogy az egész levelet teljesen értékelhetetlennek minősítették.Ebben az esetben ugye nem fogják az első levelet is átnézni? Attól félek,hogy akkor találhatnak esetleg javítási hibát és még le is vonnak pár pontot.
2016. máj. 31. 19:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy félreértelnezted? Nekem is azért vontak le a feladat teljesítéséből 3 pontot, mert kicsit máshogy értelmeztem.
2016. jún. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!