Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki nézte a kismenőket?

Ki nézte a kismenőket?

Figyelt kérdés
Én igen. Ki volt a kedvencetek? Nekem az üzenet lánycsapat mert őket ismerem és Balogh Soma ő olyan jól dobol és nagyon cuki *-* Nektek??

2016. jún. 5. 09:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Sok tehetséges gyerek volt, de nekem a személyes kedvencem az üzenet lány csapat. Szóval még a pokolból is nekik szurkoltak :)

Akiket még esélyesnek láttam a rocker gyerekek (akik már igazi zenészek) és a Zsolti.

2016. jún. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem is az Üzenet lánycsapat volt a kedvencem, sajnos a döntőben jól lepontozták őket. Akit még esélyesnek láttam a győzelemre az a Zsolti volt. Szabó Bence szerintem nem érdemelte meg a győzelmet.
2016. jún. 16. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Figyu, nekem a kedvencem Balogh Soma!

Szerintem ő megérdemelte volna hogy ő nyerjen, és mellesleg ő volt a legcukibb

2016. júl. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
igeen sztem Soma cuki volt, de az én személyes kedvencem Horváth Csenge be sem jutott a csapatokba, és ezen elég sokáig ki voltam akadva. de azért a többiek is jók voltak
2020. máj. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!