Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért hiszitek azt hogy az...

Miért hiszitek azt hogy az emosok vágdosság az ereiket?

Figyelt kérdés
mert én emo vagyok és sztem hülyeség honnan vettétek hogy vágdossuk? mert NEM igaz. talán van pár hülye aki mégis de a töbség NEM.
2010. ápr. 11. 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem onnan veszik, hogy sok ilyen kép van/ilyen képeket kedveltek, amin érvágás, meg szurkálás meg ilyesmik vannak...szerintem mindenki látott már ilyen képet
2010. ápr. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Én nem vagyok emo és nem is érdekel, de annyian már leugattak, hogy tudjam, aki emo és nem pózer csicska mint te, az tudja, hogy az nem emos hanem emo. És persze tudnak írni is. Lehet az emok töBBsége nem vágja az ereit, de neked kéne.
2010. ápr. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
20%
mekkora parasztvagy kedves utólsó.
2010. ápr. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

azért hiszzük azt, mert valóban sokan csinálják. most jöhetsz a tipikus mentegetőzéseddel, amivel megpróbálod kimagyarázni az egészet, de olyan szánalmas... miért kell mindenáron úgy öltözködni, ha mindenki utálja és lenézi az emókat? még ha valami célotok lenne ezzel, de semmi... egy csapat pózer banda. és ha te nem vagdosod az ereidet? semmit nem számít, a hangadók úgyis csinálják. meg ez az emo dolog különben sem olyan, mint egy rassz, hogy vagy beletartozol, vagy nem. ha én holnaptól azt mondom, hogy én is emo vagyok, akkor erősítem a kivételt, mert nem vagyok öngyilkos hajlamú?


Olyan, hogy valaki emo, nincs, mert egy hülyeség. Aki annak vallja magát, az vagy pózer, vagy mártírkodik, vagy mindkettő. Öt vagy hat év múlva te se leszel az, mert ráunsz, vagy azt unod meg, hogy mindenki téged zríkál. A hippiket megértem, mert ők el akartak/akarnak érni valamit. De ti, az önsajnáló életmódotokkal? Ha egy viszonylag normális kiscsaj úgy dönt, hogy most emellett a stílus mellett teszi le a voksát, az se feltétlen hülyül meg. De mivel ez az "életmód" azzal jár együtt, hogy folyamatosan a többit kell sasolni, hogy mi éppen a menő, milyen ruhákban járnak és hogyan fésülik a hajukat... nem kell csodálkozni, ha az érvagdosást is elkezdik utánozni. No, meg ha egyfolytában azt hallod, hogy ilyen depressziósak, meg olyan tragikus az életük, akkor te is kényszert fogsz érezni, hogy ilyen legyél. Mert ki látott már olyan emót, aki nem érzékeny???

2010. ápr. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, mert ha nem vágjátok, akkor is szánalmasok vagytok.
2010. ápr. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem van egy csomó emo-s ismerősöm és szerintem nagyon rendesek de úgy gondolom hogy mindenkinek szíve joga eldönteni hogy mit csinál én ezért nem is ítélek meg egyből úgy senkit:)
2010. ápr. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!