Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kedves Lányok! Miért hiszitek...

Kedves Lányok! Miért hiszitek azt, hogy ha Nektek később kezd nőni a cicitek és kicsi, vagy ha később kezdtek menstruálni, mint a többi lány az osztályban, akkor Ti már kevesebbet értek, mint Ők?

Figyelt kérdés
Ez egyéni dolog! Egy olyan lány, akinek kicsi a melle, vagy később jön meg a menstruációja, ugyanolyan értékes ember, mint bárki más!!!! Semmivel sem kevésbé jó!!!
2010. máj. 26. 09:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

amikor én kb. 14 voltam több lány sutyorázta, hogy nekik megjött meg már betétet kell venni. Nekem semmi. Tisztára vártam hogy én is lehessek már nagylány! 16 évesen jött meg először, épp rokonlátogatáson voltunk, anyukám nagy manőverrel kiszaladt a boltba. Azóta eltelt jópár év, és bár jó a ciklusom, nincsenek extra görcseim, de élveztem pl, a terhességem alatti menstruáció mentes időszakot. Ezt csak példa. Nem kell siettetni semmit. minél később jön meg, annál jobb.

A mellnövekedésről meg annyit, hogy volt egy osztálytársam , még 8-ra se nőtt meg a melle, mutogattak is rá többen, hogy két kis pattanása van. 4 év múlva, amikor összefutottam vele, hát akkor már nem kis pattanásai voltak....

2010. máj. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a másik véglet voltam. 9 évesen már volt egy kis cicim, 11 évesen menstruáltam. Az osztálytársaimnak még mind kislányos alakjuk volt, amikor már melltartót hordtam. Állandóan csúfoltak miatta! Volt egy lány, aki egy alkalmat sem hagyott ki, hogy a tesiöltözőben rám ne csodálkozzon, hogy nekem már akkora. (negyedik általánosban). Arról nem is beszélve, hogy nem fürödhettem a táborban, mert pont akkor volt meg, stb. Szóval én irigyeltem a később érő lányokat, akik egyáltalán nem tűntek úgy, mintha kevesebbnek éreznék magukat.
2010. máj. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kedves első Válaszoló! Én fiú vagyok, és pont az a kérdésem lényege, hogy egy olyan lány, akinek kicsi a cicije, vagy később kezd menstruálni, a többi lánynál, miért esik kétségbe, miért hiszi azt, hogy Ő nem ér annyit, mint a többi lány! Egy kis mellű lány, aki ráadásul később kezd menstruálni, ugyan olyan értékes, mint a többi!!! Semmivel sem kevésbé Jó!!!! Nem azon múlik hogy valaki milyen ember, hogy mikor jön meg a menstruációja, vagy mekkora a melle!
2010. máj. 26. 09:38
 4/11 anonim válasza:
100%
Hát igen én egy 14 éves lány anyukája vagyok,a kérdés aktuális,a lányom nemrég kezdett menstruálni,3 lány az osztályból akinek nem jött meg ő is köztük volt.Ez a dolog változott,de rájött hogy nem egy kellemes dolog Kicsi a melle(nincs is szinte)melltartó nélkül nem megy az utcára.Irigyli most meg azokat akinek van melle,hiába mondom hogy majd neki is lesz.
2010. máj. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

mert akinek kicsi a melle, gúnyolják a suliban (engem)

és nem volt még barátom, aki ne csalt volna meg

és a bnőim, akiknek nagyobb a melle, sajnálattal, de mosolyognak rajtam és csak annyi van bennük, hogy de jó, hogy nem az én bőrömben vannak

nos ezért.

2010. máj. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kedves 15:10-es Válaszoló! Nagyon sajnálom, hogy így viselkednek Veled! Miért nem lehet azt megérteni, hogy egy lány attól nem lesz kevésbé jó, hogy kicsi a melle és később kezd menstruálni. A mell is felnőtt korig nőhet és ha kicsi marad felnőtt korára egy lány melle, az sem baj! Bár sajnos vannak olyan fiúk, akik a mell méret alapján ítélik meg a lányokat. De ha egy fiú ez alapján ítél, akkor nem érdemel meg Téged!!! Keress olyan fiút, aki úgy fogad el, ahogy vagy!!!
2010. máj. 26. 16:37
 7/11 anonim ***** válasza:
Én nem tudtam hogy ez így megy. Eszembe sem jutott ezen aggódni sőt őszintén egyáltalán nem tudtam kinek mikor jött meg és ők sem hogy nekem mikor. Más mellét sem nagyon bámultam hogy kinek nagyobb... Pedig kicsi a cicim de inkább mint hogy fájjon a hátam vagy lógjon... Én teljesen természetesen kezelek ilyen dolgokat nem is értem hogy lehet másként.
2010. máj. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Egyet értek a 15:10-es válaszolóval.Ha az ember nem egy olyan személyiség, akit inkább nem bántanak meg, akkor cikizik. Nálam ez nem volt ilyen vészes, csak úgy szépen halkan éreztették, hogy nekik van, nekem meg nincs. Volt, hogy nem is olyan halkan. És ha az embert nem is zavarná, hogy kicsi a melle, vagy később jön meg, akkor majd elérik, hogy zavarja...

Szóval ezért

2011. okt. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

sajnos nem minden fiu olyan, mint te:( sot manapsag alig vannak ilyenek

az az egyetlen szerencsejuk azoknak a lanyoknak akiknek kicsi a melluk es/vagy nem jott meg meg, hogy kitomhetik a melluket, vagy akar megmuttethetik, es, hogy a fiuk ugyse tudjak, hogy ennek a lanynak meg nem jott meg... ne jarjunk vele:)

am meg nekem is kicsi a mellem es meg nem jott meg pedig mindjart 14 leszek. sztem mar csak en vagyok az osztalybol, de ezt meg ense tudom...

2011. nov. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Ez nagyon keedves Tőled Kedves Kérdező kedves fiu lehetsz.

Hány éves vagy?

2011. nov. 2. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!