Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol találok ilyen könyvet?

Hol találok ilyen könyvet?

Figyelt kérdés
A barátom pszichiáternek tanul és a születésnapjára keresek pszichiátria témájú könyvet. De nem találtam, csak szakkönyvet, meg önsegítő könyveket. Inkább valami olyasmit keresnék, amihez nem kell szaktudás, de azért nem megy el az önsegítő könyvek világa felé. Remélem tudtok segíteni. Ja, és jól tud angolul is, úgyhogy jöhetnek az idegen nyelvű könyvek is.

2016. jún. 6. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha szóba jöhet laikusok számára is élvezhető, szépirodalomra hajazó olvasmány is, akkor én meleg szívvel ajánlom Irvin D. Yalom könyveit! Ő egy pszichiátriaprofesszor a Stanfordon, aki főleg pszichoterápiával foglalkozik, a könyvei pedig pszichológiát és filozófiát tartalmaznak leginkább. Ha a barátodat érdekli az ilyesmi, akkor imádni fogja! :) Leginkább az Amikor Nietzsche sírt, A Schopenhauer-terápia és A magyar macska átka című könyveket ajánlanám elsősorban :)

2016. jún. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Megnéztem őket és nagyszerűek! Remélem még egyiket sem olvasta, mert ezt fogja kapni tőlem. :)
2016. jún. 6. 15:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Örülök neki, hogy tudtam segíteni! Én pszichológiát tanulok, és imádom a könyveit :)
2016. jún. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!