Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vajon én lehetek a hibás?

Vajon én lehetek a hibás?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm facebookon flegmázik mintha nem is akarna beszélgetni én meg állandóan próbálok témát keresni stb élőben meg tudunk beszélgetni általában meg állandóan én megyek oda hozzá ő szinte soha vagy inkább el megy mással de általában velem van meg mondja én vagyok a legjobb barátnője stb de azért ez elég furcsa én amúgy mindent megtennék érte életemmel is fizetnek de ő ..nem tudom ..

Neki van valami baja én tanácsokat adok erröl beszélgetek minden mikor nekem van bajom akkor ő meg nem nagyon szol csak 1 2 szot és ez idegesít.. lehet unalmas volt ez az egész de teljesen tanácstalan vagyok örülnék ha minnél többen írnátok ezzel kapcsolatban vagy amugy az is lehet hogy megunt mert sokaig egyutt vagyunk és akkor utána megváltozik :/


2016. jún. 6. 17:46
 1/7 anonim válasza:

Szerintem nem te vagy a hibàs!

Tudod mimdenkinèl van egy olyan idõszak, amikor màs milyen. Nekem is van olyan idõszakom, amikor minden kis hülyesègèrt megsèrtõdöm, ès van olyan idõszak hogy vidàm vagyok, semmièrt sem sèrtõdök meg, vitszelõdöm stb.

Szerintem ez lehet a baj.

Vagy lehet hogy nyomja valami a lelkèt. Lehet csinàlt valamit ès most lelkiismeretfurdolàsa van, vagy lehet elakarna mondani valamit, csak nem meri.

De szerintem kèrdezd meg tõle te magad. Itt mi egyikönk sem tudja biztosan. Ès ha megkèrded, lehet neked is megkönnyebbül a lelked!


Rajta kèrdezd meg!!! Ès hidd el, hogy úgy minden renben lesz!❗

2016. jún. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nyugi nalam is volt ilyen. Es miert kene mindig meg fb-n is beszelni? Ertem en hogy keresed a temat stb..de ha nem erdekli. Mindent meg beszeltek szemelyesn akkor kifogytok. Aztan hogy elmegy massal.. Hat ez nem szep dolog tole... Beszelj vele.. Ennel csak jobb lesz
2016. jún. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ez elozo komizo vgok, amugy ebbe nem te vagy a hibas
2016. jún. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat..azt megértem van vele valami de akkor mással miért atom kedves? Én tényleg nem csináltam neki semmit, ha baj lenne azt mondaná. Szerintem azért van ez mert mjndig vele vagyok és nem akar ilyen közel lenni én úgy érzem :/
2016. jún. 6. 18:07
 5/7 anonim válasza:

A legelsõ komment vagyok....

Figyi, ha tènyleg tudni, akarod, beszèjj vele! Kèrdezd meg tõle

2016. jún. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
En is beszelnek vele...
2016. jún. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi aranyosak vagytok mar minden rendben ❤
2016. jún. 6. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!