Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek miért van az,...

Szerintetek miért van az, hogy nem tudok magamon urakodni?

Figyelt kérdés
Nagyon nagyon nehéz időszakon megyek jelenleg keresztül,és egyszerüen nem birok magamon uralkodni.Ha valaki nagyon durván megbánt,akkor nem birok magammal,olyan dolgokat mondok,amiket késöbb megbánok.(pl.az egy rohadt k. stb)Régen nem voltam ilyen,de ért egy olyan csapás,amit nem birok feldolgozni.Próbáltam már magamon uralkodni,de már nem tudok.Elhatározom,hogy többet nem mondok ilyet,de aztán megint ok nélkül bántanak,és ugyanaz történik.Félek hogy az idegrendszeremmel történt valami.hogy lehet hogy nem tudok magamon uralkodni?
2016. jún. 8. 19:00
 1/6 babi3 válasza:
Megbeszélted ezt a szüleiddel vagy esetleg valaki mással?
2016. jún. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem.ez egy nagyon bonyolult helyzet.Az a helyzet,hogy az egyetlen gyermekemnél,akit a világon a legjobban szeretek,autizmust állapitottak meg.Evvel a problémával egyedül kell megbirkoznom, a szüleim messze élnek,párommal megromlott a kapcsolatunk.A lényeg,hogy emiatt már alapból folyamatosan idegbeteg vagyok.A fiam viselkedésproblémákkal küzd,nem lehet öt irányitani,nevelni,azt csinálja amihez kedve van.NA ehhez jött az,hogy anyósom elkezdett basztatni,hogy azért ilyen a gyerek,mert én mindent megengedek neki,mindenért én vagyok a hibás,azt hogy autista,azt meg kitalálom....Ezek után én kiakadtam,kiabáltam vele,most a férjem megharagudott rám,nem beszél velem...Már annyira ki vagyok akadva,hogy ma azt mondtam a férjemnek,hogy nem hiszem el,hogy ez a rohadt k. tönkreteszi az életünket...utána bocsánatot kértem nagyon megbántam,de abban a helyzetben nem tudtam kontrollálni,mit mondok!!Érzem hogy valami baj van velem....
2016. jún. 8. 19:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Szereted a fiad?
2016. jún. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Gondolom egyértelmü a válasz...
2016. jún. 8. 20:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor miért baj, ha autista?
2016. jún. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hat...ki fogjak kozositeni utalni fogjak, a gyerekek nagyon gonoszak..nem tud csaladot alapitani nem lehet onallo elete...amugy nem baj igyis ugyis imadom...soha nem hagynam el
2016. jún. 8. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!