Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elmenjek osztálykirándulásra?

Elmenjek osztálykirándulásra?

Figyelt kérdés
Nagyon nem tudom, hogy hogyan döntsek. Egyrészt el szeretnék menni, mivel ott lesznek a barátaim meg minden viszont az osztály egyik része folyamatosan beszólogat és számomra ez tönkretenné az egészet. 3 napos kirándulásról van szó, és nem is olcsó szóval tényleg nem tudom mit tegyek. Nagyon félek hogy megutálom az egészet, ráadásul nem tudom kivel aludjak mert nincs sok ember akivel jóban vagyok, akikkel meg igen azok nem biztos hogy velem akarnak egy szobában lenni. Viszont elvileg ez az utolsó kirándulásunk szóval eléggé tanácstalan vagyok. Ha leírnátok mit csinálnátok a helyemben vagy hogy mit láttok jónak azt megköszönném (ja és a szüleim sem nagyon támogatják az egészet mivel ahogy mondtam elég drága és szerintük a hely ahova megyünk nem nagyon éri meg ennyi pénzért)
2016. jún. 9. 18:19
 1/3 anonim ***** válasza:
54%

Én is hasonló helyzetben voltam. Igazából előre tudtam, hogy piát fognak vinni, és tuctuczene kíséretében meg is isszák. Ez abszolút megöli a bulit, mert

1. én korainak éreztem 8.-ban, hogy a sárga földig igyam magam,

2. amilyen idióták voltak az osztálytársaim, biztos voltam benne, hogy a tanárok észreveszik ezt.


Észre is vették, elég sz4rul is telt nekik a második nap. Ráadásul hétfőn az osztályfőnöknek is be kellett vallaniuk (szegénynek épp a kirándulás előtt pár nappal hunyt el az édesanyja, így nem tudott velünk jönni).


Én úgy érzem, hogy nem hagytam ki semmi jót azzal, hogy nem mentem. Nálad nyilván más a helyzet, dönts belátásod szerint, mérlegeld, hogy megbánhatod-e később, hogy nem mentél! :)

2016. jún. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Igazából 11.ben a tanárok már megengedik az alkoholt osztálykiránduláson szóval nem azzal van a baj hanem igazából leginkább a beszólogatók és az alvóhelyem miatt aggódok. Nem szeretnék olyanokkal egy szobában lenni akik nem bírnak (vagy fordítva) és nem tudom hogy a 180 napon kívül még el tudom e viselni a beszológatást.
2016. jún. 9. 18:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd a fenebe. A barataid ettol meg megmaradnak, a tobbieket meg le kell tojni. Aki meg kerdezi, miert, mondd azt, hogy nyaralni mesz a csaladdal. Semmi ertelme olyan tarsasaggal kirandulni, akikkel nem erzed jol magad.
2016. jún. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!