Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Könyvet szeretnék írni, de a...

Könyvet szeretnék írni, de a névötletekel bajban vagyok segígenétek?

Figyelt kérdés

A könyv története megvan a fejemben de a nevekell és a helyszínekel hadilábonállok, ezért remélem tudtok segíteni a helyszineknek nem kell valosnak lenni, de ha az akkor légyszi ne más kontinensen legyenek.

Ezek a nevek kellenének:

Föszereplö/lány/

Föszereplö osztálytársai /8lány, 16fiú

Igazgató, oszyályfönök, igazgatóhelyetesek

Cirkuszigazgató és csalágya, gyerekekell /együk mindenképp fiú/

Minéltöbb hejszin kellene.

Elõre is köszi, még énis gondolkozom!



2016. jún. 10. 08:18
 1/10 A kérdező kommentje:
Siette és a telefonom a legtöbb szót átt írja, a hosszú ö, ü hiányzik a bilentyūzetbõl!!
2016. jún. 10. 08:51
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Ezzel a helyesirassal inkabb ne irj konyvet. Borzalom
2016. jún. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%

Egy könyv megírásához helyesen kéne írj.

Keress olyan neveket, amelyek jelentése/jellemzése talál a karakterrel. :)

2016. jún. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Akkor vegyük sorra a hibákat, hátha ebből is tanulsz: névötletekkel két k, mert az alapszó ötletek is k-ra végződik, hozzá jön a -val, -vel rag, ami ugye hasonul. A de elé vessző kell, nem nevekell, hanem nevekkel, mert semm köze a kell szóhoz, hanem amit előbb írtam, ahhoz van köze,a hadilábon állok két szó, remélem után vessző kell, mert ez egy önálló tagmondat (az az önálló tagmondat, amiben van állítmány, és mit állítok? remélem), a valós hosszú ó, az akkor elé vessző kell, a légyszí hosszú í, és utána vessző kell, (itt a légyszí be van ékelve a mondat közé, azért kell elé és utána is vessző, osztályfőnök hosszú ő, igazgatóhelyettes két t, milyen szó az egyáltalán, hogy csalágya?? A család az alapszó, tehát családja. gyerekekell - ez is mit jelent? Ha nem tudnék magyarul, semmilyen szótárban nem találnám: gyerekekkel, (semmi köze a kell szóhoz, nem tudom, miért írtad két l-lel?) az együk csak elírás, azt látom, a minél több két szó és az én is. - Hú, jó sok dolga lesz annak annak a korrektornak, aki ezt a "könyvet" kapja javításra!!
2016. jún. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Főszereplő: Bernadett


Lányok: Adél, Flóra, Gerda, Kamilla, Lili, Natália, Patrícia, Veronika


Fiúk: Arnold, Benedek, Csanád, Dominik, Gergő, Iván, Levente, Márk, Nándor, Péter, Roland, Szabolcs, Tamás, Viktor, Zalán, Zsombor


A többire most nem jut eszembe semmi.

2016. jún. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Magyar nevek kellenek? Nem derül ki semmi gyakorlatilag.
2016. jún. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Főszereplő: Regina

Lányok: Zsófia, Anna, Bernadett, Alexa, Bettina, Gréta, Luca

Fiúk: Tamás, Ottó, Gergő, Bence, Máté, Bendegúz, Ádám, Bendegúz, Kornél, András, Balázs, Bertalan, Ákos, Viktor, Dániel, Elemér

Igazgató: Kissné igazgatónő

Ofő: Molnár Ágnes

Igazgatóhely.: Nagy Géza, Horváthné Ildikó

Cirkuszigazgató: Jankó

Ennyit tudtam segíteni

2016. jún. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a normàlis vàlaszokat!
2016. jún. 27. 10:46
 9/10 anonim válasza:
Hol volt itt normálatlan válasz?
2016. júl. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
MÀR nincs.
2016. júl. 7. 07:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!