Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem bírok indavideón...

Miért nem bírok indavideón nézni semmit, ha külföldön élek?

Figyelt kérdés
Több dolgot sem találok máshol, csak az indavideón, de valamiért külföldiek nem nem birják használni. Nem tudtok valamit tanácsolni? Régen ez nem így volt! Miért változott még?

2016. jún. 10. 19:54
 1/1 anonim válasza:
Ha beregisztrálsz az oldalra, akkor tudod majd nézni külföldről is. Amikor pl.filmet vagy sorozatot akarsz nézni, és kijön az a kis ablakocska az indavideoval és a szöveggel együtt,hogy : külföldről nem lehet megtekinteni,csak kattins rá, és menni fog - persze ha már beregisztráltál. Meg amugy ki is írja, hogy be kell jelentkezni,hogy külföldről tudj nézni. Hogy miért van így,azt nemtudom, de például amikor focit akartam nézni, (épp MO-n voltam) és kerestem valami oldalt ahol tudom követni, volt olyan amit nem nézhettem mert nem abban az országban voltam (Csehország pl.)
2016. jún. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!