Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Biztonságos nyári munka...

Biztonságos nyári munka külföldön?

Figyelt kérdés

Valaki tud ajánlani megbízható nyári munkát külföldön? Lehetőleg nyelvtudás nélkül. Júliustól szeretnék dolgozni, mert addig vége az érettséginek. Középszintű nyelvvizsgám ugyan van, de inkább olyan fajta munkákra gondolok, ahol nem kell nagyon használnom. Bármilyen mezőgazdasági, fizikai munka jöhet. Tudom hogy van neten egy csomó hirdetés, de egyikről se tudom hogy biztonságos-e. Valaki volt már kint és tudna ajánlani?

előre is köszönöm.

18/l



2016. máj. 28. 09:55
 1/2 anonim válasza:
És majd mutogatnak neked?Vagy google fordítóval fordítanak?Itthon is elég szépen lehet keresni diákmunkával!
2016. máj. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az alap dolgokat megértem, és eltudok az angol tudásommal boldogulni külföldön is, de nem olyan munkára gondolok ahol az nagyon fontos, hanem inkább a fizikai munkák, ahol max beszélgetésre használnám.

Ha Magyarországon szeretnék dolgozni akkor azt írtam volna, de köszönöm a tájékoztatást.

2016. máj. 31. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!