Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem voltam még szerelmes?

Miért nem voltam még szerelmes?

Figyelt kérdés

Nem érdekelnek a fiúk! És nem is voltam még szerelmes sem...

a barátnőimnek már volt sok pasijuk, és az ikertestvéremnek is. (belé sok fiú szerelmes)

De belém még egy se. Nem vagyok csúnya, és minden nap minden percében vidám vagyok. A barátaim mondták, hogy nézzek ki egy nekem tetsző fiút, és legyek belé szerelmes, de nem tetszik egy fiú sem. Talán örökre egyedül maradok? Vagy nincs párom a világban?



2016. jún. 6. 17:50
 1/4 A kérdező kommentje:
és am. 13 éves vagyok
2016. jún. 6. 17:51
 2/4 anonim válasza:
Hàt aszt a szivedbõl kell èrezned. Mindenki megtalàlja a pàrjàt. Ha nem most, akkor öt èv múlva. Ès is 13 èves vagyok!
2016. jún. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megsérteni, de 13 éves vagy, még fölösleges azon izgulni, hogy egyedül maradsz-e. Szerintem csak élvezd az életet. Majd ha 30 évesen sem leszel még szerelmes akkor kezdj el aggódni vagy vegyél egy tucat macskát!
2016. jún. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Èn is 13 èves vagyok, ès megèrtelek. Nàlunk is akkora segfejek vannak a suliban hogycsak na. Persze màr belèm voltak szerelmesek, csak èn belèjük nem. De türelmes vagyok, mert tudom hogy elõttem mèg ott az èlet. Mindenki megèrzi majd ezt az èrzèst. Majd èn is meg te is. A mostani 13 èvesdi szerelmek ùgyis mindig romba dõlnek.
2016. jún. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!