Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek bele?

Hogyan kezdjek bele?

Figyelt kérdés
Legjobb barátom, egy lánnyal beszél, akit azelőtt megemlítettem, hogy tetszik. Beszélget a lánnyal, és én egy szót sem szóltam hozzá, csak facen van meg ismerősnek(nem tudom hogyan). Azt mondta haverom, hogy írjak rá, nem tudom hogy kezdjek bele, soha nem ismerkedtem facen, nem is terverztem, mert szánalmasnak tartom, de most muszáj lesz. Segítség?:) Első benyomásból nincs második, tudom! Gondolom hülyeség, hogy ''Szia, mizujs?''.. néhány tipp?

2016. jún. 11. 19:34
 1/1 Gyurcsik válasza:

Írj rá bátran,veszíteni nem veszítesz vele,rosszabb esetben,azt mondja nem akar veled beszélni,akkor sincs semmi:D "Szia lenne kedved beszélgetni?" Szerintem ez egy jó kiinduló pont,utána pedig úgy is beindul a beszélgetés :)

20/f

2016. jún. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!