Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ingatlan oldalakat bújtam...

Ingatlan oldalakat bújtam mostanában és találtam egy olyat, ami nevetségesen alacsony áron van fent mint ELADÓ?

Figyelt kérdés
Ilyenkor mi a teendő? Meglehet venni a hirdetett áron még ha elírás is? Vannak ilyen kiskapuk? Mondjuk, ha ügyvéddel oda megyek, hogy ennyiért lett meghirdetve és megvenném. Köteles odaadnia annyiért?

2016. jún. 12. 20:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Először mindenképpen meg kéne tárgyalni az eladóval, olyan nincs, hogy egyszercsak beállítasz ügyvéddel és azt mondod, hogy ez a te házad ennyiért.


Beszéld meg vele, lehet, hogy azért ilyen olcsó, mert rohad az összes fal és a szomszédok mind gyilkosok.

2016. jún. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez csak egy hirdetés, nem kötelezett az eladó annyiért eladni az ingatlant amennyiért meghirdeti, ugyanis ez nem árajánlat. Nem köti őt sem szabály, sem jog, így egy ügyvéd sem tehet ott semmit.

Ha 1 forintért hirdeti, akkor sem köteles eladni azt annyiért, hiszen egyszerűen csak nem köt szerződést senkivel, mivel az adásvétel kétoldalú jogügylet.


Jobb esetben csak egy kis trükközés, hogy több érdeklődő keresse fel, akiknek majd olyan árat mond amit akar.

2016. jún. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!