Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb League of Legends champion?

Figyelt kérdés
Ha lehet azt is kérném ,hogy miért a legjobb :D

2016. jún. 12. 22:14
1 2
 11/14 anonim válasza:
43%

AZ ÉN KEDVENCEM Yasuo!! <3

Nehéz karakter viszont ha tudsz vele játszani/jó a build akkor nagyon OP... Hogy miért a kedvencem: Gyors, erős.

Amit nem szeretek benne: Kevés a hp-ja..

Viszont ha jól tudsz vele játszani akkor ez nem nagy gond. :D De az én kiszemeltem most az Fiora! :)

2016. jún. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

11. válaszoló

Megmondanád nekem miért nehéz yasuo?

2016. jún. 25. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nincs legjobb, szal a kedvenceimet írom le :D

top: kayle, szerintem baromi erős, rágyúrsz a támadási sebességre és a varázserőre és kb megp@szol mindenkit.

mid: lux, mert hihetetlen fun, én hihetetlen erős :D persze, early game-ben mikor egy katarina vagy egy yasuo jön vele szembe kicsit nehezebb a helyzet, de ezek a champek előszeretettel ugrálnak be értem a torony alá, és akkor egy jól irányzott q és meg is öli nekem :D

support: ha a teamsetup megengedi, és nem kell tank, akkor sona-t szoktam vinni. kb ő a legkönnyebb support champ szerintem, és elég jó a sebzése, simán lehet vele solo killeket hozni. ha viszont kell tank, akkor alistart szeretem nagyon, hihetetlen hasznos teamfightokban.

adc: miss fortune az ultija miatt+a többi képessége is elég idegesítő

jung: ez is teamsetup kérdése, ha nem kell tankos jungler, akkor shaco, szerintem hihetetlen erős ha tudsz vele játszani. ha tankos jungler kell akkor viszont skarner. egy állat az a champ :D nem nehéz megtanulni, de őrületes milyen helyzeteket képes lehozni

2016. jún. 25. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a további válaszokat!!! :D
2016. jún. 25. 10:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!