Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Holnap (illetve már ma XD )...

Holnap (illetve már ma XD ) 4-kor kelek, megyek munkába, szerintetek hogy fogom bírni a holnapot kevesebb mint 3 óra alvással? :D

Figyelt kérdés
Na de én szerintem most megyek is aludni XD

2016. jún. 13. 01:17
 1/6 anonim válasza:
Attol függ hova mész..
2016. jún. 13. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én sokszor jarok igy. Pl. Ma is :D suliba jarok sokszor van amikor 2-3 orat alszok, sot van olyna hogy nem is alszok. Nekem altalaba ugy szokott lenni, hogy delelott meg se erzem , kora delutan kicsit faradt vagyok, keso delutan azaz 3 utan meg borzalmasan megerzem es szinte sose birtam ki hogy ne aludjak el delutan. Ha akartam se tudtam fent maradni. Es ilyenkor jon a ritmuszavar vagy mittudomen micsoda amikor delutsn elalszol felkelsz szepen este 11 fele es egesz ejjel fent vagy es minden nap eljatszod ezt amig helyre nem all az alvasritmusod es kibirod este 8 ig alvas nelkul :D
2016. jún. 13. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ha a szervezeted hozzá van szokva, akkor igen


23F

2016. jún. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Hehehelo
2016. júl. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Mondtam hogy menj aludni Marcica :$
2016. júl. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Bocsi félre ment xD nem is Marcica vagy :'D
2016. júl. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!