Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nektek mi volt a legkedvesebb...

Nektek mi volt a legkedvesebb tárgyatok /akárhány évesen/, amit elveszítettek, és hogyan veszítettétek el?

Figyelt kérdés
Értem ezt úgy, hogy pl.: nekem volt egy topánkám, és elmentünk sétálni úgy két hete, és elszakadt.

#játék #kor #tárgy #elveszítve
2016. jún. 13. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy fonott karkötőm (a kedvencem akkoriban). Amikor Barcelonában voltunk a Sagrada Familia környékén eshetett le. Természetesen nem találtuk meg és még egy olyan karkötőt se találtam azóta, nem is fogok. Azt hiszem 13 éves voltam.
2016. jún. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy kb. 5 cm-es gumikutyám volt, amit műtét közben (vagy inkább előtt) kidobtak.
2016. jún. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Oviskoromban volt egy plüsstigrisem, nem az az egyméteres. Kimentünk az udvarra, amikor visszamentem a folyosóra már nem volt sehol. Szerintem valaki lenyúlta...
2016. júl. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én a szüzességem

Nagyon kötödtem hozzá de 15 évesen elvesztettem

16/L

Haha 😂

Csak vicc volt

Xd

Lol

2016. júl. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A telefonom belesett a wc-be szarás közbe, aztán lehúztam mert azt hittem az is kaksi :'(

kappa xd

egy kva szép fekete karkötő amit osztálykarácsonykor kaptam :c vagyis elvileg megvan valahol otthon csak nem találtam eddig :s

2016. júl. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!