Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha porcba ki van lyukasztva a...

Ha porcba ki van lyukasztva a fülem leghamarabb mikor moshatok hajat? Szoval mikor érheti víz? Valamint mikor vehetem ki először?

Figyelt kérdés

2016. jún. 14. 23:18
 1/4 anonim válasza:
Hát én nem vártam túl sokat a hajmosással, de azért vigyáztam, hogy ne érje a sampon, meg ne áztassam, meg hasonlók, szerintem meg lehet oldani. Kivenni akkor ajánlott, hogy ha már teljesen meggyógyult, ez hónapokig is eltarthat, attól függ milyen piercingről van szó.
2016. jún. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Helix. Már nem fáj annyira inkább csak viszket. Annyira szeretném kivenni hogy megtisztitsam.
2016. jún. 21. 14:59
 3/4 anonim válasza:
Sziia, első vagyok. Szerintem ne vedd ki csak ha teljesen meggyógyult már, tisztítsd meg amennyire tudod mert az fontos, de a kivétellel még várj. Ha van még kérdésed írj nyugodtan :)
2016. jún. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2016. jún. 24. 01:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!