Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Régen tényleg minden férfi...

Régen tényleg minden férfi sörrel a kezében nyálát csorgatva ült a foci előtt?

Figyelt kérdés
Egyre többet hallani, hogy a mia férfiak nem néznek focit meg hogy nem is szeretik. Nekem ebből körbülelül az a tipikus filmes jelenet jut eszembe, hogy régen minden férfi a tv előtt ülve persze úgy, hogy 4-8-an néznek 1 tv-t sörrel a kezükben csorgatják a nyálukat a focire. Most igaz, hogy csak a mai férfiak nem szeretik a focit vagy ez is olyan közhely, hogy bezzeg az én időmben közben ő is ugyan olyan rossz gyerek volt, mint a mai generáció csak másban csináltak hülyeségeket.

2016. jún. 14. 23:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyrészt sokkal egyrétübb volt akkor a szórakozás. Vagy nezeted a TVt vagy olvastál vagy a plafont nézted. Főleg akkor amikor egy csatorna volt a tévében vagy csak nehány... Másrészt a magyar focikultura elhalt félig, egy egész generáció nőtt mar úgy fel hogy fociban majdhogynem szégyen a magyar származás, ez azert jelentős kiesés. De szerintem ez globális jelenség csak másol az utóbbi indok nincs jelen, de a többrétű szórakozás megjelenése teret hagy "elkallódni" a fősodrástól. Ami itt a foci, ha sport.
2016. jún. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Koplárovics Béci ***** válasza:
50%
A férfiak ma is ezt csinálják. A többi hímnemű egyed meg Sex on the Beach koktéllal a kezében csorgatja a nyálát a Született feleségekre a tévé előtt a másik csatornán.
2016. jún. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én és a családom férfi tagjai nem szeretik a focit.
2016. jún. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tök jó, mert én egyiket sem szeretem xD
2016. jún. 15. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!