Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon nagy bajba vagyok!...

Nagyon nagy bajba vagyok! Tudtok nekem segíteni? Lécci

Figyelt kérdés
Csináltam egy nagy hülyeséget!! 2 napja írtam Bongónak gondolom ismeritek "Bongó mindent tud" majom.. Feltettem egy kérdést és visszaírt.. Anya telefonján írtam de az ő tudta nélkül.. Azt hittem nem lessz baj.. De már megbántam mert azóta üzenetet küldöz és hívja anyát.. Anya meg azt hiszi valaki zaklatja.. Nem merem neki elmondani hogy én miattam küld üziket.. És ok nélkül lefogy a teloján a pénz.. Miért?? Mit csináljak?? Nem lehet valahogyan letiltani??
2016. jún. 16. 11:12
 1/8 A kérdező kommentje:
És meddig fog ez tartani?? Meddig fog írni??
2016. jún. 16. 11:14
 2/8 anonim ***** válasza:
Küldd el a STOP szót neki.
2016. jún. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Biztos ez segíteni fog?? Nem többet írni se hívni se lefogyni a pénze??
2016. jún. 16. 11:27
 4/8 A kérdező kommentje:
És ha facebookon irok neki?? Akkor leáll?? Vagy ott fog zaklatni és leáll??
2016. jún. 16. 11:36
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor iratkozz le itt [link]
2016. jún. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utólsó ez biztos segíteni fog ????
2016. jún. 16. 12:15
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért nem olvastad el a használati feltételeket? Minden SMS 500 forintért megy, addig kellene leállítanod míg nem csinálsz hatalmas számlát. Csináld amit írnak.
2016. jún. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kipróbáltam remélem sikerülni fog!! Többet ilyet nem csinálok az tuti csak most sikerüljön!!!


Köszönöm a válaszokat!! :)

2016. jún. 16. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!